Maminka.czChování a vztahy

Horoskop na září 2013

3. 9. 2013
Horoskop na září 2013
Co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Neočekávejte vděčnost a uznání. Čeká vás prostě jen a jen práce, ale máte výtečnou příležitost zjistit, jak se zbavit toho, co ve vašem životě nefunguje a změnit to ve váš prospěch. Současně zjistíte, že spěch a emoce ovlivňují pracovní výsledky víc než je zdrávo. V partnerském vztahu se objeví vzrušení a vášeň, které se v poslední době vytratili kamsi do neznáma. A peníze? Bohužel, těch není nikdy dost a budou vám chybět. Dejte si pozor na splatnost účtů!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Můžete se cítit frustrovaní a nedocenění, i když máte pocit, že odvádíte větší výkon než ostatní. Splín pramení z toho, že nemáte na sebe čas a unikají vám drobné radosti. Kořením života nejsou jen povinnosti, proto nezanedbávejte koníčky a záliby. Neskákejte však bezhlavě do sportovních aktivit, které vás nebaví, a zaměřte se na méně rizikové činnosti. Kreativita a inspirace se přece dá využít i k zvelebování příbytku.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Toužíte po výhodných pracovních podmínkách, ale chce to něco za něco. Proto se zaměřte na intelektuální oblast, kde si vytvoříte zázemí pro další měsíce. Dobře víte, že efektivita není vaše silná stránka a na studium je právě nyní vhodný čas. Zklidnění a racionalita je přesně to, co potřebujete, a domov začnete konečně považovat za klidný přístav. Vyhýbejte se agresivním řidičům a manuální práci, při nichž hrozí úraz.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Sourozenci, sousedé, blízcí příbuzní, přátelé a spolupracovníci mohou hrát větší roli, než je obvyklé ve vašem životě. Můžete se směle pustit se do nových projektů, nebo obnovit stávající. Finanční podmínky se zlepší, ale některé běžné výdaje přijdou v nevhodný okamžik. Chce to trpělivost, nic nebude tak horké, a ustojíte i přechodné rozladění. Voňavá koupel a návštěva kosmetického salónu vám jen prospěje.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Nastane čas, kdy budete opravdu potřebova se chovat "od slov k činům". Připravte se na změny v rodině, možná vás čekají babičkovské radosti i strasti a neočekávané finanční transakce. Budete toho hodně, ale všechno se bude odvíjet v pozitivní rovině. Jako dobrý tah se projeví dříve investované peníze do nemovitostí nebo fondů. Instinkt vás nezklame, dobře si uvědomíte, co je pro vás nejlepší. A relax? Zapomeňte na lenošení a raději vyrazte na houby.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Chtělo by to důkladnou revizi svého já, od obličeje přes postavu až po kontrolu zdravotního stavu. V poslední době se věnujete všemu okolo, jen ne sobě. Peníze a majetek nejsou všechno a váš postoj je třeba změnit. Dynamický život se vším všudy je přesně to, co vaše tělo postrádá. Na druhou stranu si dopřejte luxus chvíli snít. Je to relax zdarma a možná přijdete na to, co vám chybí a jak změnit postoj k dosavadnímu způsobu života.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Neházejte starosti přes palubu, i když vidíte problémy tam, kde nejsou. Trochu uvážlivosti a respektu k sobě samé neuškodí. Možná se zamilujete a tím zvýšíte své sebevědomí. Do popředí se prodere romantika, která s vámi sice pěkně zamává, zato bude v dlouhodobém horizontu více než prospěšná. Povýšíte v profesním i osobním životě a opět získáte na přitažlivosti. V kariéře pomůže úsměv a nadhled.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Všechny záležitosti z minulého měsíce dostanou jiný směr. Velmi šťastné období v rodině slibuje velmi aktivní program, stejně jako „rychlé“ peníze, které si pořádně užijete. Snažte se udržet rovnováhu mezi vnitřním a vnějším světem. Je to doba, kdy můžete dosáhnout velkého uznání v osobním i profesním životě. Ruku v ruce se štěstím přijde i vyšší sexuální touha, jež bude samozřejmě partnerem vítána.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Měsíc září k vám bude opravdu velkorysý, protože si to zasloužíte. Uznání, odměny, větší moc a prestiž, ale i váš majetek se výrazně zlepší. Potkáte i někoho, kdo bude naladěn na stejnou energii a nakazí vás nadšením pro věc. Možná to bude přítel na celý život nebo úspěšný obchodní partner. Dobré časy nastanou pro dořešení právních záležitostí a urovnání letitých sporů. Smích a společenský život nebudou chybět.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Věci trvalé hodnoty, to je vaše krédo, které budete uplatňovat nejen u sebe, ale začnete je vštěpovat i dětem. Nemusí to být jen materiální záležitosti, ale především duchovno a intelektuální a morální růst. Delší pracovní cesta se změní v noční můru. Nadřízený nebude tolerovat ani minutku odpočinku, tak si ani pěkné prostředí moc neužijete. Zato finančně si polepšíte a koncem roku se vám penízky budou náramně hodit.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Velmi rušné období čeká ty, kteří pracují ve větším kolektivu. Obrňte se trpělivostí a naučte se asertivnímu chování. Jen tak se vyhnete zbytečnému dohadování a dokážete si zorganizovat čas. Diář bude vaším nejlepším přítelem, i co se týče financí. Zaplacení dluhu je na spadnutí, tak ať nepropásnete termín! A ani doma nebude klid. Vážné zdravotní problémy někoho blízkého vám nedají spát.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nestrkejte hlavu do písku před partnerskými problémy. Nejlepší přístup je řešit je hned a nečekat až vyšumí. Milosrdný zájem projeví tchyně, ale postavte se k tomu čelem sami. Přijdete na to, že máte dost sil psychický nátlak ustát a navíc odhalíte netušený talent diplomatického vyjednávání. Bude se vám to hodit koncem měsíce, kdy dostanete lukrativní zakázku, a půjde o velké peníze. Odhodlání a cit pro realitu budou vaší nejsilnější zbraní.

Maminka Roku 2019
Témata: Chování a vztahy, Vhodný čas, Vnější svět, Profesní život, Šťastné období, Dosavadní způsob, Pracovní cesta, Transakce, Silná stránka, Aktivní program, Horoskop, Sexuální touha, Září, Partnerský problém, Obchodní partner, Nový projekt, Nejlepší přítel, Dohadování

Mohlo by vás zajímat
Kdy nechat děti doma samotné? Nejdřív ve 12 letech, tvrdí odborníci!
Porodní pozice: Nikdo vám nemůže zakázat rodit vstoje nebo v dřepu
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Pár dní ve školce a už je zase nemocné? Poradíme vám, jak podpořit imunitu
Maminka roku: Syn mi holil hlavu, smál se, já brečela, říká Andrea
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Úzkostné stavy se mohou projevovat různě. A co když je má celá rodina?
Přiznání: Nenávidím mateřství. Dceru miluji, ale být matkou mě štve!

Horoskopy

Býk I když se nadřízený tváří, že jste pro něj vzduch a vše zvládne sám, opak je pravdou. Šéf nemá…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Julie, Juliana, Julia

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné