Horoskop na září

Irena Forejtová 2.  9.  2014
Zvládnete změnu režimu dítěte v pohodě? Nečekají vás samé stresy? Hvězdy vám poradí

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21.3. - 20.4.)

Na vrcholu léta budete na špici. Nejde jen o fyzičku, která se den ode dne zlepšuje, ale i o finanční bonus, jenž vás vynese na výsluní rodiny i okolí. Pěkná hromádka peněz vám přinese obrovské zadostiučinění za perné dny odříkání, kdy rodina trpěla vaší nepřítomností. Nyní si budete moci dovolit lenošit a vynahradit sobě i blízkým co jste zameškali. Trochu pozornosti však neuškodí ve vztahu k rodičům, přiznejte, že je zanedbáváte víc, než si dokážete přiznat.

Býk (21.4. - 21.5.)

Po dovolené se cítíte jako zvíře v kleci a práce je vám jen na obtíž. Chybí vám slunce, voda, vzduch? Využijte každou volnou chvilku být venku. Zorganizujte oběd pro sebe i kolegy jako piknik někde v parku, z práce choďte (alespoň část cesty) pěšky a večer můžete pozvat svůj protějšek na menší procházku. Partnera potěší romantická večeře z plodů moře a vychlazené šampaňské. A pak se oddejte jeden druhému, vždyť kdy se vám zase poštěstí večer bez dětí, který patří jen vám dvěma.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Závidíte úspěšným sousedům či kolegyním? Inu, komu se nelení, tomu se zelení. Napněte všechny síly tím správným směrem a bude zase lépe. Jestli se teprve chystáte na pozdní dovolenou, přibalte i dobrou náladu, věnujte zvýšenou péči vlasům a zajděte na pedikúru. A že letos nezbyly penízky na moře, neberte jako tragédii. Vždyť na chatě či na horách je také hezky. A když si dlouhé volno nebudete moci dovolit, kupte si severský krimi román Písečný muž, u něhož spolehlivě zapomenete na jakékoliv trampoty.

Rak (22.6. - 22.7.)

Nevlídné počasí vás nerozhází, ale s nepoctivým jednáním se nesrovnáte. S razancí a energií neřízené střely dáte jasně najevo, že si nenecháte nic líbit. Jen se občas trochu kontrolujte, abyste to s odvetou nepřehnali. Známé pořekadlo, jak se do lesa volá, by mohlo přinést víc potíží než užitku. Doma se odreagujte razantním úklidem šatníku, vyházejte rozbité boty a koukněte na internetové eshopy, co si na sebe na podzim pořídit nového. Možná, že objevíte pěkný kousek i pro své ratolesti.

Lev (23.7. - 22.8.)

Dokonale zvládnete události, které jsou před vámi. Musíte však správně reagovat na určité okolnosti. Náhoda vám pošle do cesty zajímavého člověka. Pozorně ho vyslechnete a něco změníte pod jeho vlivem. Asi vydáte mnoho peněz, ale udělá vám to radost. V lásce vám musí být konečně jasné, jaké city u vás převládají. Dobře uděláte, pokud si domluvíte schůzku s osobou, se kterou si můžete otevřeně popovídat o osobních věcech. A nezapomeňte se hýbat, alespoň pár minut doma na balónu.

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokud chcete působit přesvědčivě, musíte změnit vystupování. Nesnažte se být moc nápadní, vybočovat z řady vám tentokrát spíše uškodí, než prospěje. Potřebovali byste nové kontakty, které se však nedají navázat tak rychle, jak byste potřebovali. Hledání vám usnadní kamarádka z dětství a setkání s ní obohatí vás i ji. Večery byste měli strávit s osobou, která má podobné zájmy jako vy. A že partnera baví jen hrát na počítači? Zapněte si ten svůj a zkuste s ním po síti třeba jeden level.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Měli byste brát život s určitou rezervou. Nebraňte se hned všemu novému, nemusí to být tak zlé, jak se na první pohled zdá. Jednodušší je sice nechat věci plynout a snažit se přizpůsobit jinému tempu, ale měli byste vědět, že jakkoli se rozhodnete, všem vyhovět nemůžete. Diplomaticky se vyhněte zbytečnému vysvětlování a taktně se snažte docílit zlepšení v poměrně složité situaci. Přinejmenším v rodině bude mít vaše slovo váhu. Autorita doma, no řekněte, kdo takové štěstí má?

Štír (24.10. - 22.11.)

Přesto, že si někdy rádi zafantazírujete, máte jednu výhodu oproti ostatním v tom, že nikdy neztrácíte přehled o situaci. Díky tomu, že tak dobře všechno zvládáte, budou od vás žádat služby i jiní. Bude záviset jen na vás, jestli práce či služba budou v souladu s vaší finanční vizí a časovými možnostmi. A určitě se nespolehněte pouze na slovní příslib. Věc je mnohem vážnější, než si myslíte, proto trvejte na písemné formě. A jestli toužíte po oživení partnerského vztahu, dostanete příležitost - láska je na dosah.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Tělem i duší se poperete o realizaci vašeho předsevzetí. Váš recept, jak se zbavit případných nepřátel, je osvědčený - být vždy o něco vpředu. Přesto narazíte na problémy ve vaší každodenní běžné práci. I nepodstatný problém může narůst do velkých rozměrů, proto si dávejte velký pozor. Pokud tomuto tlaku odoláte, výsledky se dostaví. Tvořivost a ochota riskovat se tentokrát vyplatí, a dokonce vám zbyde čas, který věnujete dětem, nějaké kreativní činnosti či aktivnímu sportu.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V poslední době vedete opravdu pestrý život, a ani tento měsíc nebude výjimkou. Neměli byste se příliš trápit nad chybou, které jste se dopustili v minulých dnech. Všechno se dá ještě napravit. Potěšující bude pro vás setkání s někým, kdo vám není lhostejný. A nemusí zůstat pouze při setkání. Do budoucna si zapamatujte, že není dobré dělat spoustu věci najednou. Také dejte řeč s partnerem, který vám vysvětlí, proč se k vám okolí začalo chovat odměřeně. Jeho upřímnost vám otevře oči.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Nemoci prý nechodí po horách, ale po lidech, proto si dejte pozor na své zdraví, přepracování, stres, a také hrozí drobný úraz. Pokud něco z toho nepostihne vás, je možné, že se někdo z rodiny bude potýkat s nějakým problémem, nebo se dokonce ocitne v nemocnici. Vaše intenzivní podpora mu určitě přijde vhod. A co se týká odhodlání k zásadní změně ve vašem životě, stále čekáte na správnou chvíli? Neváhejte - vyrazte přímo vpřed. Zejména první týden je skvělým obdobím pro postup v zaměstnání a úspěšný nový začátek.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Vaše lhostejnost k jisté záležitosti je pouze přetvářkou, a to bohužel nejen před druhými, ale i před sebou. Více upřímnosti k sobě samé vám neuškodí. Možná proto vás budou často trápit bolesti hlavy. Z toho pramení i další trampoty, které se odrazí v práci i soukromí. Omyly a trapasy budou na denním pořádku. Jak ze začarovaného kruhu ven? Bouře průšvihů a nepříjemností se po půlce měsíce přežene. Jako relax si pak dopřejte krátký víkendový pobyt nebo si naplánujte aktivitu, na kterou se budete těšit.

Témata: Správný směr, Kreativní činnost, Romantická večeře, Pořekadlo, Nový začátek, Finanční bonus, Eshop, Hromádka, Horoskop, 1. týden těhotenství, Víkendový pobyt, Září, Protějšek
Mohlo by vás zajímat
Vzteká se, válí se po zemi a řve? Víme, jak reagovat
Brožová Lenka
Batole
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Paris Hilton vyvrací tvrzení své matky o "boji o miminko": Nesmysl, máme tuny zmrazených embryí!
Mrázková Dita
Životy slavných
GALERIE: 50 nejkrásnějších vánočních svetrů pro celou rodinu
Stöckbauerová Vanda
Móda
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod