Maminka.czGalerie

Co dělají hračky, když se nedíváte? U téhle galerie se zasmějete s dětmi

redakce 28.  8.  2021
Znají vaši potomci postavičky na fotkách v galerii? Troufáme si tvrdit, že ano. Ale nejspíše je nenapadlo, co všechno by mohly podnikat, když zrovna nezažívají svoje známá dobrodružství. Podívejte se, jak je nafotil Mitchel Wu, pro něhož se jeho koníček nakonec stal prací, která ho živí.

Víte, co dělají hrdinové Star Wars, když mají po práci? Zajdou si na pivo a grilovačku. Sponge Bob dává přednost blbnutí s vodou a hrdinové filmů Toy Story zase jízdě po zábradlí. 

Fotograf z Los Angeles Mitchel Wu původně fotil smyšlené příběhy se slavnými filmovými postavičkami pro své potěšení, ale nakonec se to pro něj stalo obživou. Najala si ho společnost Disney, aby pro ni nafotil smyšlené scény s ikonickými hrdiny ze sérií Star Wars nebo Toy Story. 

Úspěch se dostavil, takže Mitchel mohl zanechat své práce svatebního fotografa. Jeho fotky jsou sice statické, ale díky efektům, jako je stříkající kapalina, použití Photoshopu a dramatické vystavění, vytváří iluzi pohyblivého filmu. 

Domeček v kufříku zvládnete i vy. Zapojte děti, bude je to bavit
Kdy je nejlepší čas na dítě? Možná o dost později, než si myslíte
Témata: Předškolák, Galerie, Školák, Váš domov, Hry pro děti, Hračky pro děti, Za zábavou, Kapalina, Disney, Star Wars, Mitchel, Postavička, Koníček, Vaš, Hračky, Dobrodružství, Toy Story, Film, Fotograf, Potomek, Fotka, Photoshop
Mohlo by vás zajímat
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu