Maminka.czSoutěže

Hrnečku, vař! Soutěžte o hrnec vašich snů

redakce 26.  10.  2021
Hrnečku, vař! Soutěžte o hrnec vašich snů
Není hrnec jako hrnec. To víme my, víte to vy a vědí to také výrobci chytrého multifunkčního hrnce Cook4me+. Už ze samotného názvu hrnce je evidentní, že víceméně uvaří za vás. To je přece pohádka. Zkuste proto ověřit své znalosti ve zbrusu nové aplikaci Kvízuj, která vám kromě zábavy nabízí také možnost vyhrát skutečné peníze a jiné skvělé ceny! Připravili jsme pro vás totiž speciální kvíz ve spolupráci se společností Tefal.

Co to je?

Kvízuj je zbrusu nová česká soutěžní aplikace, ve které můžete každý den hrát neboli kvízovat o reálné peníze a jiné odměny. Nejlepší je, že kvízovat můžete odkudkoli a zcela zdarma a stačí vám jen váš mobilní telefon s připojením k internetu, takže se do toho můžete pustit klidně teď hned. Pokud ale ještě nejste plně rozhodnutí, tak čtěte dále.

Jak to funguje?

Vyzkoušejte si základní denní kvízy, ve kterých se můžete těšit na deset otázek. K jejich překonání máte tři životy, díky kterým vás nemusí mrzet, pokud nebudete znát správnou odpověď na některou z otázek, a tři nápovědy, které vám kvízování usnadní. Ale pozor, jde vám o čas, takže čím dříve odpovíte, tím více bodů získáte!

Jak vyhraji peníze?

Skutečné peníze získáváte za úspěšné kvízování. To, jak se vám daří, můžete v poklidu sledovat ve vašem profilu přímo v aplikaci Kvízuj. Na stejném místě si také můžete své vykvízované peníze nechat poslat přímo na vlastní bankovní účet.

Jak mohu soutěžit o ceny?

Kromě denních kvízů v 6 kategoriích (věda, umění, historie, geografie, sport a různé) na vás v aplikaci čekají také týdenní slosování a sponzorované soutěže. Pokud se vám podaří vykvízovat určitý počet bodů, tak se každý týden automaticky dostáváte do slosování o parádní ceny! Ve sponzorovaných kvízech pak získáváte šanci vyhrát některou z předem oznámených odměn.

Pro aktuální soutěž jsme pro vás připravili následující odměnu:

TEFAL COOK4ME+ CY851130

Soutěž probíhá od pondělí 25. 10. 2021 do pátku 29. 10. 2021. Poté proběhne losování, které rozhodne o výherci multifunkčního hrnce.

Aplikace je stále v testovacím režimu, a tak, prosím, buďte shovívaví. Pokud by vám některá funkce nefungovala nebo byste chtěli diskutovat o otázkách a kvízech, budeme se na vás těšit v naší Discord skupině.

Jste připraveni začít kvízovat? Tak pojďme na to.

Aplikaci pro iOS stahujte zde. Aplikaci pro Android zde.

Témata: jídlo, Soutěže, Peníze, Vaření, Vaření pro rodinu, Hrnec, Sen, Kvíz, Aplikace, Hrneček, Tefal, Pohádka, Zábava, Internet, IOS, Android
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Zamlklé těhotenství mě zaskočilo, čekala jsem na samovolný potrat, říká zpěvačka Klára Vytisková. Čím jí tento moment otevřel oči?
Láchová Michaela
Rozhovor
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Jak vaše krevní skupina ovlivňuje riziko, že se nakazíte koronavirem?
Procházková Simona
Koronavirus