Maminka.czSlavní tatínci

Hvězda seriálu Ulice má "novou roli": Herec a moderátor Ondřej Havel se letos stane tátou! Už se těším na režii, oznámil na síti

Dita Mrázková 16.  1.  2024
Sympatický herec a moderátor oznámil na síti novinku hned dvěma originálními příspěvky. Které kolegyně z řad maminek mu blahopřály?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

V rodinném seriálu hraje mladého starostu Jirku Hložánka, který se zamiluje do lehce potrhlé kuchařky Martiny, se kterou to zaskřípe hned na začátku jejich vztahu. V soukromí ale nic takového nehrozí. Ondřej se loni v srpnu oženil se svou partnerkou Bárou a na začátku roku oznámili další šťastnou novinku.

VIDEO: CO UVIDÍTE TENTO TÝDEN V ULICI?

"Na rok 2024 jsem dostal novou roli. Akorát mi chybí scénář. Ale už se těším na režii!" sdílel herec a moderátor pořadu Snídaně na Instagramu, kde nechyběla nejen originální fotografie, ale ani všeříkající video. 

Ondrovi popřáli jeho herečtí parťáci z Ulice, kteří už jsou sami ostřílení rodiče. Gratulace poslali herečka Aneta Krejčíková nebo Malvína Pachlová, moderátor Petr Říbal nebo zpěvák Mikolas Josef. A my se přidáváme ke gratulantům!

Mámy z Ulice: Které herečky otěhotněly v průběhu natáčení oblíbeného seriálu? A jak se jim role maminek líbí?
Témata: Děti, Láska a vztahy, Rodičovství, Mateřství, Slavní tatínci, Instagram, Herec, Otec, Sociální sítě, Ulice, Seriál Ulice, Emoce, pořad, Moderátor, Aneta Krejčíková, Petr Říbal, Ondřej Havel, Bára, Malvína Pachlová, TV Nova, Režie, Novinka, Síť, Nová role, Táta