Maminka.czSlavní rodiče

Hvězdný pár Blake Lively a Ryan Reynolds a jejich 13 láskyplných (a taky trochu šílených) vyznání třem dcerám

Dita Mrázková 1.  4.  2022
Ona si jako malá přála třicet dětí, on tři syny. Realita je taková, že jsou rodiči tří dcer. A zřejmě pěkných divošek! Herecký pár jde ale na jejich výchovu "od lesa". Jejich vtipné výroky na adresu holčiček opravdu stojí za to!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

James (7), Inez (5) a Betty (2) jsou, zdá se, pěkné uličnice. Do soukromí herecké rodinky nás nechali nahlédnout jejich rodiče, kteří v Hollywoodu platí za idylický pár. Odtajnili tak peripetie, se kterými se potýká asi každý rodič. Tyhle komentáře jsou všeříkající...

Blake: "Co je šílené, je, že moje dvouleté dítě se probouzí v noci a chce jíst. Tahle cácorka vyšla z lůna coby malý labužník!"

Ryan: "Nikdy jsem nemiloval nikoho tak jako Blake. Ale když jsem se prvně podíval svým dětem do očí, věděl jsem, že kdybychom byli všichni pod útokem, svou ženu bych použil jako lidský štít, abych své děti ochránil..."

VIDEO: Nejslavnější hollywoodské páry

Blake: "Chceme, aby naše děti měly stejně normální život, jaký jsme měli my. Nikdy je nechceme okrást o to, co jsme měli, protože pak bychom se cítili jako opravdoví sobci."

Ryan: "Raději bych vypil misku tekuté vztekliny, než abych nastoupil do letadla se svými dvěma dětmi. Například ve dvou letech ze sebe strhli v letadle veškeré oblečení a nahlas se zeptali: Prosím, můžeme přistát na poli farmáře?!"

Blake: "Když si hraje moje dcera, je to, jako kdyby si hrála s výbušninami. Už například ví, jak na sádrokartonové desky. Prostě nejradši teď dělá díry do zdi!"

Ryan: "Mám pytle pod očima, a to díky těmhle dvěma nevděčníkům, kteří včera odmítli jít spát, protože chtěli číst znovu a znovu Medvídka Pú!"

Ryan: "Showbiz není dobrý pro děti. Mám pocit, že už bychom to my herci měli vědět, ne? Ovšem spousta jich pořád říká: Proč ne, jen dejme naše děti do filmu a klidně bez dozoru..."

Blake: "Naše nejstarší dcera miluje tu nejmladší, a ta prostřední se od ní drží dál. Tak jsem jí řekla: Naučíš sestřičku všechno, co už víš. O městech a obloze, o květinách i Santa Clausovi. Cokoliv chceš. A ona jí najednou říká: Ach, já jsem tě nemilovala, ale teď už ano."

Jak přežít období vzdoru? Chce to trpělivost, empatii a nadhled

Ryan: "Jediný důvod, proč mám děti, je, abych mohl jíst Rice Krispies Treats (cereálie) několikrát denně a být na to opravdu hrdý."

Ryan: "Pocházím ze čtyř kluků, mám tři starší bratry. Takže mít tři dcery pro mě byla a je jízda. Miluji je každou vteřinu."

Ryan: "Budu se dívat na Super Bowl. Tedy jinak. Mám tři dcery, takže Blake a já a děti si sedneme a budeme sledovat hru asi čtyři, čtyři a půl sekundy, než se přepne na Tlapkovou patrolu."

Blake: "Je to chaos. Absolutní chaos. Každý den se držím zuby nehty. Vždycky jsem se bála, že budu mít kluky, ale teď, když mám holky, jsem se měla bát ještě víc. Jsou totiž stejně drsné."

Blake a Ryan na otázku, jak mluví se svými dětmi o ruské invazi na Ukrajinu: "Nevyhýbáme se ničemu, pokaždé, když vidí zprávy, kde je něco zásadního, zeptáme se jich: Máte k tomu nějaké otázky?"

Témata: Děti, Slavní rodiče, Rodina a vztahy, Mateřství, Slavní tatínci, Životy slavných, Dcera, Rodiče, herečka, Herec, Citáty, Ryan Reynolds, Blake Lively, Peripetie, Hvězdný pár, Pár, Medvídek Pú, TAK, Síl, Inez, Vyznání, Hollywood, Betty, Blake, Ryan
Mohlo by vás zajímat