Maminka.czSlavní rodiče

Hvězdný "upíří" pár Nikki Reed a Ian Somerhalder čeká druhé dítě!

Dita Mrázková 11.  1.  2023
Jsou známí nejen rolemi v kasovních trhácích Upíří deníky a Stmívání, ale především svým životním stylem. S pětiletou dcerou Bodhi žijí obklopeni přírodou mimo dosah velkoměsta. A momentálně se těší na nový přírůstek. Dvojice před pár dny oznámila, že už brzy budou čtyři!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nikki, která si zahrála v úspěšné sáze Twilight a Ian, který zazářil v seriálu Upíří deníky, jsou manželé od roku 2015. O dva roky později přivítali dceru Bodhi Soleil. Hollywoodský pár žije poklidným životem na farmě a sem tam se na síti pochlubí střípky z jejich bezstarostného venkovského života. 

VIDEO: DĚTI BY MĚLY MÍT ZBROJNÍ PAS NA ELEKTRONIKU, ŘÍKÁ PSYCHOLOG

Když v roce 2017 herečka otěhotněla, neskrývala na Instagramu své pocity. "Ahoj maličká. Znám tě, ale jen proto, že tě cítím. Jak je možné někoho, kdo ještě není na světě, už tak moc milovat? Jediné, co vím jistě, je, že je to ten nejsilnější pocit, jaký jsem kdy cítila. Už nějakou dobu sdílíme tohle tělo a už jsme toho spolu tolik zažily... Nemůžeme se dočkat, až tě poznáme... S láskou, tví rodiče," dojímala se tehdy těhotná Nikki.

Ta se netají tím, že pozlátko Hollywoodu je jí cizí a že ve stejném duchu chce vychovávat i svou dceru. "Vědomě jsem se rozhodla, že svému dítěti dopřeji co nejnormálnější život."

A jak řekla, tak udělala. Život na farmě si pochvalují nejen rodiče, ale i malá Bodhi. "Největší radost mi dělá, když vidím, jak moje dcera běhá po zemi bez bot. Nezajímá ji jediná panenka nebo plastová hračka. Chce jen zvířata. Nejsem překvapená, protože to je prostředí, které jsme vytvořili," nechala se slyšet Nikki.

Pár před pár dny odtajnil zprávu, že se jejich rodina rozroste. Ian sdílel rodinnou momentku s komentářem: "Jediné, co jsem si odmalička přál, bylo mít velkou rodinu. Děkuji ti, Nikki, že jsi mi tento dar dala. Kolo č. 2 začíná!!! Děkuji tomuto neuvěřitelnému člověku za dar života a lásky, za to, že je tou nejúžasnější mámou a tak tvrdě pracuje na tom, aby se sny staly skutečností!!!", vzkázal na adresu své ženy. Miminko by se mělo narodit v létě.

Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Slavní tatínci, Rodičovství, Miminko, Mateřství, Životy slavných, Rodina a vztahy, Instagram, Dcera, herečka, Herec, Sociální sítě, Hollywood, příroda, film, ikona, Upíří deníky, venkov, Stmívání, Twilight, farma, Jared