Maminka.czSlavné maminky

Hvězdy filmu Ďábel nosí Pradu Anne Hathaway a Emily Blunt v roli zkušených maminek: Děti jsou to nejposvátnější, co máme!

Dita Mrázková 3.  3.  2024
Oběma je jednačtyřicet, obě mají dvě děti a obě se katapultovaly na výsluní Hollywoodu díky skvělé komedii ze zákulisí redakce jednoho módního magazínu. Anne je maminkou dvou synů, Emily dvou dcer. Pro obě jsou jejich rodiny naprosto posvátné. Co prozradily na své děti i jejich tatínky?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pro magazín Variety obě hvězdy nedávno zavzpomínaly na první dojmy z natáčení veleúspěšné komedie, kde obě skvěle sekundovaly megastar první velikosti, herečce Meryl Streep. Ta excelovala v roli Amandy Priestly, arogantní a náročné šéfredaktorky módního časopisu Runway.

VIDEO: FILMOVÁ NOVINKA: OPPENHEIMER: ODJIŠTĚNÁ NÁLOŽ, KTERÁ NECHÁ VAŠE EMOCE NAPLNO VYBOUCHNOUT

Anne, která byla v době natáčení známá z romantické komedie Deník princezny, vzpomíná, že role Emily, kterou ztvárnila právě Emily Blunt, byla obsazená mezi posledními. „To je ta úžasná dívka z Anglie, která je tak zábavná, říkali tvůrci. A opravdu. Když jsem tě viděla vejít do místnosti a poprvé se s tebou setkala, okamžitě jsem si pomyslela: Tohle je filmová hvězda!“ vysekla poklonu Anne své kolegyni.

Emily jí kompliment hned vrátila. „Byla jsem zelenáč, a ty, přestože jsi už byla velká filmová hvězda, ses ke mně chovala jako k rovné.“

Obě herečky si pak zahrály v dalších kasovních trhácích. Anne Hathaway můžete vidět například v mysteriózním filmu Eileen v roli vězeňské psycholožky, Emily září v historickém dramatu Oppenheimer po boku Cilliana Murphyho, Matta Damona, Joshe Hartnetta a dalších.

Jaké je soukromí obou amerických ikon?

Anne Hathaway

Klepněte pro větší obrázek

Se svým mužem, hercem Adamem Shulmanem, tvoří pár od roku 2008, vzali se o čtyři roky později. „Od chvíle, kdy jsem ho poznala, jsem věděla, že je to láska mého života. Nikdy mi neublížil. Zjistila jsem, že díky lásce, kterou jsem k němu našla, jsem ke všem důvěřivější, a víc si uvědomuji, kým jsem se stala. Během života jsem ztratila přehled o sobě samé. Až s Adamem jsem se zase konečně našla,“ prozradila herečka pro magazín Harper’s Bazaar v roce 2013.

Klepněte pro větší obrázek

Pár společně vychovává dva syny, Jonathana, který zanedlouho oslaví 10. narozeniny, a Jacka, kterému jsou čtyři. Anne se nechala slyšet, že právě rodina je její největší prioritou a že se velmi dlouho rozmýšlí, než přijme nabídku na filmovou roli. „Děti jsou nejposvátnější část mého života. Rodinná pohoda je pro mé zdraví přímo nezbytná. Moje rodina má své potřeby a jednou z nich je, že děti potřebují mít možnost definovat svůj vlastní život,“ svěřila se pro magazín Porter.

Klepněte pro větší obrázek

V talkshow Jimmyho Kimmela herečka zase otevřela téma, zda by si přála dalšího potomka. „Jo, tak to nevím. Jsou chvíle, kdy si říkám, že další dítě rozhodně ano, a jsou chvíle, kdy si říkám, že mám dvě zdravé děti a další už na svět, který mě někdy tak moc děsí, přivádět nechci. Takže vám opravdu nemůžu odpovědět…“

Témata: Láska a vztahy, Galerie, Slavné maminky, Mateřství, Rodičovství, Rodina, Celebrity, herečka, Inspirativní ženy, Děti slavných, Hollywood, film, role, filmová role, ikona, Adam, Itálie, Emily Blunt, Anglie, Anne Hathaway, Jonathan, Komedie, Matt Damon, Ďábel nosí Pradu, George Clooney