Maminka.czStardance

Hvězdy StarDance: Lucie Vondráčková dostala od synů upřímné rady, které ji trochu vynervovaly

Slavné osobnosti třináctého ročníku StarDance už znají své taneční partnerky a partnery, se kterými v létě začnou trénovat na přímé přenosy nové řady. O přízeň diváků se bude ucházet i trojice známých rodičů a jedna babička. Na jaký tanec se nejvíc těší?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Lucie Vondráčková

Opakovanou nabídku do soutěže dostala od produkce pořadu herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková. „StarDance mi už jednou cestu zkřížilo. Bylo to asi před patnácti lety. V té době jsem ale zkoušela v divadle a netroufla jsem si herectví a tanec zkombinovat. A pak mi to bylo samozřejmě trošku líto, takže děkuju za druhou šanci."

VIDEO: StarDance: Lucie Vondráčková a Lukáš Bartuněk

Lucii budou v soutěži držet palce její dva synové Matyáš a Adam. Zpěvačka se na tiskové konferenci rozpovídala, jaké rady jí kluci dali. 

„Oni mě trochu vynervovali, ten mladší říkal: Maminko, až tě vyhodí, tak se nesměj. A ten starší říkal, maminko, až tě vyhodí, tak nebreč... Počítají s tím, že mě hned vyhodí. To jsou moji synové," vyprávěla s úsměvem. 

Klepněte pro větší obrázek

Jak Lucie, tak její taneční partner Lukáš Bartuněk nám v rozhovoru prozradili, že v dospívání nechodili do tanečních. Jaký tanec si ve StarDance nejvíc užijí?  "Já budu ráda, když si zatancujeme dva," řekla Lucie a dodala, že se těší na valčík. 

"Myslím si, že nejradostnější tanec by mohl být jive a chacha. Ale s Lucií bude všechno radostné! Kromě tedy paso doble, to není veselé nikdy," řekl Lukáš.

Po náročných trénincích bude potřeba pořádný odpočinek. Lucie se svěřila, že nejraději relaxuje v lese. "Nutím kluky, aby chodili se mnou, ale oni moc nadšení nejsou." Se svými syny taky ráda staví puzzle. "Ale to už je vůbec nebaví, takže jsem trochu out," dodala.

Lukáš Bartuněk za nejlepší relax považuje spánek a se synem Nikym si nejraději hraje s legem. "To nás baví nejvíc."

Herečka Lucie Vondráčková o rozšíření rodiny: Osud už pokoušet nehodlám. Takhle jsme kompletní
Témata: Syn, Celebrity, herečka, zpěvačka, Lucie Vondráčková, Stardance, tanec, Matyáš, Marta Dancingerová, Ondřej Ruml, Adam, Jana Paulová, partnerka, Soutěž, Lego, Star Dance, Martin Prágr, Lucie, Rada, Robin Ondráček, Přímý přenos