Maminka.czPraktické rady

I do venkovské rustikální kuchyně patří vestavné spotřebiče

**Stále více lidí se stěhuje z velkých měst na venkov a začínají přicházet na chuť klidnějšímu stylu života.** Především na léto, mnozí i natrvalo. Začínají opravovat chalupy po prarodičích a stěhují se do nich. I přes oblíbený rustikální styl těchto domácností je v současné době pohodlné vybavit si domácnost moderními prvky, které zvyšují pohodlí a komfort. Typickým příkladem jsou kuchyně, kde se skvěle uplatňují **[[http://www.expert.cz/vestavne-spotrebice/|vestavné spotřebiče]], jež tolik nehyzdí vyšperkovaný styl venkovské kuchyně.**
Komerční článek
5. 3. 2012
I do venkovské rustikální kuchyně patří vestavné spotřebiče

Černá kuchyně, nebo vaření na plotně je samozřejmě romantická představa, ale pro pohodlný běžný život je to nepřijatelné. Klasické volně stojící spotřebiče jsou v rustikálně vybavené domácnosti jako pěst na oko. Krásná kuchyň z přírodního dřeva, záclonky a krajky se k nim opravdu nehodí. Moderní rodině poskytují vestavné spotřebiče mnoho pohodlí a pomoci při běžných domácích pracích. Kdo by ještě nyní chtěl mýt nádobí v ruce.

Rustikální kuchyně s vestavnými spotřebiči

I rustikálně vybavenou domácnost je možno důmyslně vybavit spotřebiči, které nebudou tolik vidět.Typickým příkladem jsou vestavné myčky nádobí skryté za rustikálními dvířky. Vestavné troubyumístěné ve výšce tak, abyste se k ní nemuseli ohýbat s elegantním kovovým designem je mnohem praktičtější i hezčí, než sněhobílý sporák i s troubou.

Varné desky instalované do přírodně vzhlížejících pracovních ploch jsou vkusné a nehyzdí tolik celou plochu. Vestavné spotřebiče tak vlastně pomáhají udržet venkovský styl, který je tolik citlivý na moderní design.

I rustikální kuchyně má mít svoji ergonomii

Dnešní článek je sice o rustikálních venkovských kuchyních a třeba také o takové sníte na své chalupě. Ale ani zde byste neměli zapomínat na moderní pojetí ergonomie kuchyně.

Zcela vlevo by měly být umístěné vestavné chladničky. Vpravo od nich dřezy, poté odkládací plochy a skříňky. Varné desky a vestavné trouby by měly být v pravé části prostoru. Do rustikální kuchyně rovněž pro pohodlný moderní život můžete instalovat ještě vestavné mikrovlnné trouby, či vestavná espressa a kávovary.

I na chalupě můžete mít pohodlnou a ergonomicky řešenou kuchyni. Design je jen na vás, jaký si jej zvolíte. Naše babičky byly omezeny tím, kde byl komín, pec a kamna. To vy nyní řešit nemusíte. Máte volné pole působnosti a vše si s moderními vestavnými spotřebiči můžete určit zcela svobodně. Jde jen o to, jaké to chcete mít. Vše ostatní zařídí truhlář.

Užívejte si s vestavnými spotřebiči i na chalupě

Užívejte si ve své nové kuchyni i na chalupě, možná zde vaříte ještě raději. Vařit na chalupě v krásné kuchyni s příborníkem po babičce je přeci jen trochu něco jiného než v bytě, kde se z kuchyně spíš stává výrobna jídla pro mnoho hladových krků. Na chalupě budete mít tendenci péci voňavé koláče chladnoucí pak na okně a mnoho dalších dobrot, jež si pamatujete ze svého dětství. Oživte opět své kuchyně na chalupách vestavnými spotřebiči.

Vestavné spotřebiče si za skvělé ceny můžete pořídit v internetovém obchodě expert.cz. závozy o víkendech a po pracovní době bez zvláštních příplatků. Možnost osobního vyzvednutí na více jak padesáti prodejnách v mnoha městech ČR. Výhody, slevy a pravidelné akce to je expert.cz.

Témata: Praktické rady
Mohlo by vás zajímat
Ponožky od babičky jsou projekt, který dělá babičky šťastnějšími. A taky geniální dárek
Jak vybrat lyže pro děti? Dbejte na kvalitu a bezpečnost
Poradna: Nákup dárků v eshopech. Jak řešit výměnu zboží?
Tyhle 3 dárky na Vánoce nikomu nekupujte

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu