Maminka.czJen pro maminku

Ideální práce pro kreativní ženu? Staňte se Make Up Artistkou

Komerční článek
19. 7. 2010
Ideální práce pro kreativní ženu? Staňte se  Make Up Artistkou
V těchto dnech se nejedna z nás zamýšlí nad tím, jak být stále atraktivním na trhu práce a nad možností rozvoje svého profesního zaměření. Chcete se obohatit o nové zkušenosti nebo se stát profesionálem v oboru?

Zamyslete se nad možností stát se profesionálním vizážistou.
Make up artist neboli profesionální vizážista je atraktivní zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Ideální práce pro kreativní ženu. At´už je Vaším cílem pracovat s fotografy, modelkami, módními návrháři, herci nebo zkrášlovat nevěsty v jejich významný den, vždy budou na světě existovat lidé, kteří budou potřebovat služby profesionálních vizážistů. Přirozenou vlastností každé ženy je líbit se. Žena, která je spokojená se svým vzhledem, působí vyrovnaně a sebevědomě, což také napomáhá jejím profesionálním výsledkům.

Nicméně za jakýmkoliv úspěchem stojí nutnost kvalitního vzdělání, přípravy a praxe.

SURFACE přední škola v oblasti líčení nabízí kurzy, které jsou určeny všem, kteří se chtějí stát profesionály v oblasti make upu. Škola líčení na trhu vyniká tím, že lektory kurzů jsou ti nejlepší vizážisté na českém trhu. Studenti se tak mají možnost setkat s jedničkami v tomto obotu a naučit se od nich triky, které jsou prověřeny několikaletou praxí.

K tomu, abyste mohla začít, se musíte naučit základy líčení. K tomu je určen rekvalifikační make up kurz. Není potřeba předchozí vzdělání v tomto oboru. Během kurzu je zajištěno veškeré vybavení. Jelikož se navíc jedná o akreditovaný kurz MŠMT, určitou výhodu mají nezaměstnaní, kteří jsou pod křídly úřadu práce. Úřad práce sice může rekvalifikaci navrhnout a zaplatit, ale také nemusí. Kurz trvá 5 dnů, 40hodin a cena kurzu je 7.500,- Kč.

Pokud víte, že se vizážistice chcete věnovat naplno, doporučujeme MASTER Make Up Kurz. Jedná se o intenzivní kurz, který Vás kompletně připraví na dráhu vizážisty. V ceně kurzu je zahrnut make up kit a portfolio, což jsou nezbytné věci pro začínajícího vizážistu. Po absolvování získáte Certifikát akreditovaný MŠMT. Kurz trvá 15dnů, 120hodin a cena je 31.500,- Kč

Více informací na www.surfacemakeup.cz

SURFACE profesionální škola líčení, Belgická 14, Praha 2, 120 00

Témata: Jen pro maminku

Mohlo by vás zajímat
To je ale bříško! Takhle vypadá těhotenství s trojčaty týden po týdnu
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Jak zvládnout dítě s ADHD a jak se děti s touto diagnózou projevují?
Děti nechtějí k prarodičům. Jsou moc přísní, stěžují si!

Horoskopy

Ryby Ztratíte bohužel smysl pro míru, tak není divu, že Slunce ve Vahách vám uštědří pořádný šťouchanec.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sáva, SábaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu