Maminka.czDěti a mateřství

Ideální wellness pro celou rodinu

Zdá se vám, že společně s dětmi a partnerem trávíte čas jen málokdy? Nebo chcete mít společný zážitek, který změníte v pravidelný rituál? Našli jsme pro vás Vodní a saunový svět Infinit, kde se vyřádí jak malí, tak velcí.
Komerční článek
15. 3. 2010
Ideální wellness pro celou rodinu

Věřte, že čas, který strávíte se svou rodinou, je k nezaplacení. Proto trochu zpomalte své pracovní tempo a alespoň v době volna se vraťte do dětství. Inspirací nechť vám je Vodní a saunový svět ve Vysočanech, kde si opravdu všichni parádně užijete skvělé koupání, zábavu, sport a relaxaci. Výhodou je, že se nemusíte se mačkat v přeplněném vnitřním bazénu a ještě si užijete pohyb v jedinečně čistém prostředí, kde znovu načerpáte energii.

Přátelské ceny i personál

Vodní a saunový svět je jedním z přátelštějších wellness center pro celou rodinu. Hned při vstupu vás překvapí ochotný personál, který vás seznámí s celým centrem, a také čistota, jež „panuje“ v celém prostoru.

Přátelské jsou i ceny. Pokud dorazíte v dopoledních hodinách, tak na vás čeká zvýhodněné vstupné do saunového světa. V odpoledních hodinách, od čtvrté do šesté, je zase vodní svět přímo stvořený pro návštěvu rodiny s dětmi, protože se uvolní kojenecký bazén (do 16hodiny je rezervován Plaveckou školou Žabička).

Tajemství vodního světa

Součástí vodního areálu je bazén s křišťálově průzračnou vodou, který je rozdělený na tři plavecké dráhy a relaxační část s chrliči a vodními proudy. Na nejmenší návštěvníky tu čeká speciálně upravený kojenecký bazén, ve kterém se budou cítit jako u maminky v bříšku. Kromě toho je k dispozici vířivý whirlpool a parní lázeň s bylinnými a solnými esencemi, kde může odpočívat celá rodina.

Hurá na saunování!

Pokud se z vodního světa přesunete po dřevěných schodech do prvního patra, otevře se vám „svět“ se třemi saunovými místnostmi, příjemným barem, odpočívárnou a prostornou terasou s bazénkem a ochlazovnami. Po prohřátí v sauně se můžete osvěžit v útulném saunovém baru, v ledovém bazénku zase zchladit. Podle všeho k saunování patří právě prohřátí, následné zchlazení a odpočinek – ten si můžete užívat v relaxační místnosti. Navíc ke vstupnému do saunového světa je v ceně zapůjčení čisté osušky a voňavého prostěradla, a v šatnách je k dispozici sprchový gel a vlasové fény, takže s sebou kromě plavek nic nepotřebujete.

Péče o děti

Protože je vodní svět dokonale přizpůsoben pro každého, a to i pro děti, Infinit nezapomněl ani na zázemí v šatnách – jejich součástí jsou přebalovací pulty, koše na pleny, dětská postýlka, dětská prkénka na WC, odličovací mléka a odličovací tampónky.

A kdy je ideální přijít s dětmi? „Příjemné jsou dopolední hodiny o víkendu a v týdnu v odpoledních hodinách od 16 do 18 hodin, kdy je v centru méně lidí než v jiných časech. Pro návštěvu ve dvou zase doporučuji navštívit vodní a saunový svět od ranních hodin do pěti odpoledne,“ uvedla provozní manažerka Zuzana Hlůžová.

Z celého dne ve vodním a saunovém světě budete odcházet nadšeni, děti budou vydováděné, a vy s partnerem zrelaxováni. Co víc si přát? Snad jen další návštěvu ve vodním a saunovém světě!

Více informací najdete na www.saunovysvet.cz.

TIP NA VEČERNÍ PLAVÁNÍ!

Vyzkoušejte večerní plavání při setmění. VODNÍ SVĚT se každý večer od 20.30 do 23 hodin proměňuje v romantické prostředí s jemným osvětlením prosvítajícím skrz vodu v bazénu.


Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
První rok mám v mlze, říká máma, která dvakrát porodila dvojčata
Tresty snižují sebevědomí dítěte, varuje psycholožka
Jak rozmluvit batole? Začněte trénovat hrubou motoriku
Rodina si oblékla sushi a baví internet. Nejlepší zabiják nudy, tvrdí

Horoskopy

Blíženci Vaše fyzická přitažlivost je vyšší než obvykle, jste zábavní a v očích se vám odráží záblesk touhy po…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Viola, Violeta, UrbanRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu