Maminka.czSlavní rodiče

Idylka, přepych a pohoda? Dokument o rodině Beckhamových odhaluje spíš deprese, nevěru a smutné dětství

Dita Mrázková 13.  10.  2023
Jeden z nejslavnějších britských párů se dočkal zdokumentování rodinného života i se všemi jeho eskapádami. V emotivním dokumentu Beckham se fanoušci bývalého fotbalisty a čtyřnásobného táty dozvědí mnohdy až šokující detaily. Co všechno David a jeho žena prozradili?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Oba patří mezi módní ikony, oba určují nejen módní trendy. Bývalý úspěšný fotbalista a bývalá zpěvačka, dnes spolumajitel fotbalového klubu a uznávaná módní návrhářka. Rodiče tří synů Brooklyna (24), Romea (21), Cruze (18) a dcery Harper (12). 

Pod pokličku ostře sledované rodiny nyní můžete nahlédnout v čtyřdílné sérii streamovací platformy Netflix. David i jeho žena zavzpomínají i na svá dětství, pracovní úspěchy i neúspěchy a chybět nebudou ani nevěra, duševní porucha a další pikanterie.

VIDEO: MÓDNÍ STYL VICTORIE A DAVIDA BECKHAMOVÝCH

Deprese, paranoia a syrové vajíčko k snídani

Málokdo by tušil, že tak úspěšný a pohledný muž, jakým David bezesporu je, má zkušenost s depresí a šikanou. A mohla za to, s trochou nadsázky, jedna červená karta.
V roce 1998 na mistrovství světa dostal totiž trest právě v podobě vyřazení z důležitého zápasu a jeho rodná Anglie i kvůli tomu vypadla z boje o postup do finále. Lidé na něj plivali na ulici, nadávali mu a v zádech měl neustále dotěrné bulvární novináře. V té době byl i čerstvým tátou a obrovský tlak si vzal svou daň. Začal trpět představami, že mu prvorozeného syna Brooklyna někdo unese, přestal jíst i pít. V dokumentu vystoupí mimo jiné i Davidův otec Ted, který překvapí pro změnu s informací, že svému synovi v obavách o jeho tehdejší (menší) vzrůst dával denně pivo a syrové vejce...

Klepněte pro větší obrázek

Fanatik do úklidu

David se přiznal i ke své velké obsesi – neustále doma uklízí, a to i v noci! Trpí totiž obsedantně-kompulzivní poruchou, která se vyznačuje neodbytnými a opakujícími se myšlenkami. Jak se nemoc u slavného Angličana projevuje? "Doma nastavuji správně světla a ujišťuji se, jestli je všude uklizeno. Nesnáším, když ráno sejdu dolů a jsou všude hrnky, talíře a misky. Také ostříhám vosk na svíčkách a čistím sklo, na kterém stojí. Nesnesu, když je očouzené," prozradil na sebe David. Jeho další "úchylkou" je pak precizně uklizená šatní skříň, ve které musí mít její majitel poskládaná trička stupňovitě, aby na všechna hezky viděl. Také si prý chystá oblečení na další den dopředu.

Překonaná nevěra a školka v přímém přenosu

V roce 2003 se David přesunul z Anglie do Španělska, kde dostal angažmá. Doma v Anglii zůstala Victoria s tehdy čtyřletým Brooklynem a ročním Romeem. Jenže dočasné odloučení mělo za následek fotbalistův románek s jeho tehdejší osobní asistentkou.

Klepněte pro větší obrázek

„Do té doby jsme čelili mnoha protivenstvím, ale vždycky spolu. My dva proti všem, propojeni, měli jsme jeden druhého. Ale ve Španělsku jsme najednou neměli ani jeden druhého. Jestli jsem měla k Davidovi odpor? Pokud mám být zcela upřímná, tak ano,“ svěřila se se slzami v očích Victoria, když vzpomínala na nejtěžší zkoušku jejich vztahu. Kromě nevěry se musela rodina potýkat s všudypřítomnými paparazzi. Vrcholem všeho byl živý přenos tamní televize, který přenášel cestu syna Brooklyna do školky...

Klepněte pro větší obrázek

Krizi ale manželé nakonec ustáli a narodili se jim ještě další dva potomci. Nejmladší z dětí, dcera Harper, je tatínkovou princeznou a David se netají tím, kolik světla a něhy do rodiny, kterou tvořili převážně muži, přinesla. Nad kritikou, která se na jeho hlavu snesla před necelými dvěma lety, když na Instagramu sdílel fotografii, na níž dává Harper "pusu na pusu", už ale po všech životních zkušenostech mává rukou. Jak on, tak i jeho žena totiž moc dobře vědí, kde je skutečná realita. Což oba bezezbytku potvrdili ve zmíněném dokumentu...

Proč se líbáte s vlastní dcerou?! Fotbalista David Beckham pod palbou kritiky kvůli puse! Co na to říká odborník?
Témata: Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Galerie, Slavné maminky, Slavní tatínci, Životy slavných, Výchova, Rodina a vztahy, Rodina, Psychika, Instagram, Slavné páry, Děti a nemoci, Dcera, Děti slavných, Syn, Dětství, Dospívání, Celebrity, Chování a vztahy, Rodiče, zpěvačka, mateřská láska, Sociální sítě