Maminka.czDvojčata

Influencer Jirka Král a jeho manželka přivítali na svět dvojčata! Jak se jmenují sourozenci ročního Davídka?

Andrea Machajdíková 27.  9.  2023
Teprve loni v červnu se jim narodil syn Davídek a influenceři Little Kao (Karolína Králová) a Jirka Král už letos v květnu oznámili, že čekají další přírůstek do rodiny, a to dvojčátka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Velká radost! Lukáš (2920 g) a Jakub (2940 g) přišli na svět dneska ráno v Porodnici U Apolináře. Kao byla skvělá a statečná! Všechno proběhlo krásně a všichni jsou v pořádku," napsal na svůj instagramový profil, který sleduje přes 900 tisíc uživatelů, oblíbený influencer Jirka Král (33). 

O radostnou novinu, že čekají dvojčátka, se společně podělili na Instagramu na prvního máje. A o měsíc později pak všem svým fanouškům prozradili, že čekají dva chlapečky. "Královi hlásí, že budeme mít tři kluky," napsali k fotce, ke které dali vtipný hashtag #tři králové. 

K ročnímu Davídkovi, který oslavil 12. června první narozeniny, tak přibyli do rodiny další dva chlapci. Péče o čerstvě chodící dítě a dva malé novorozence dá mladým manželům asi pořádně zabrat. Ještě před porodem se nastávající maminka dvojčat pochlubila plně vybaveným pokojíčkem, takže co se týče přípravy, nic nepodcenili. 

Gratulujeme, přejeme hodně štěstí a rychlé zotavení po císařském řezu! 

VIDEO: Youtubeři jako novodobé celebrity: Smrt při natáčení i posedlost fanouškem

Témata: Děti, Porod, Rodina, Instagram, Rodičovství, Dvojčata, Sourozenci, Influencerka, manželka, Influencer, Davídek, U Apolináře, První máj, Dvojče, Jirka Král