Maminka.czSlavné maminky

Influencerka Dominika Myslivcová se stala maminkou: Syn dostal "luxusní" jméno!

Dita Mrázková 23.  8.  2023
Ještě před pár dny dochystávala pro svého nenarozeného synka dětský pokojík a pochlubila se i výbavou pro čerstvé maminky. Dnes už se raduje z miminka, které s partnerem přivítala v pražské porodnici v Podolí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Čeká nás velký krok do neznáma a já vůbec nevím, co očekávat. Od porodu, od mateřství, vlastně od všeho. A trošku se začínám bát, ale to je asi přirozené..."
Těmito slovy vyjádřila Dominika své pocity těsně před porodem a své sledující na Instagramu poprosila, aby na ni v den D mysleli.

VIDEO: DOMINIKA MYSLIVCOVÁ PO OZNÁMENÍ TĚHOTENSTVÍ: POŘÁD JSEM ZMATENÁ, ALE OPRAVDU TAM JE!

Porod plánovaným císařským řezem proběhl v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí v úterý 22. 8. 2023. Dnes Dominika oznámila, že už i ona je hrdou maminkou syna. Tomu dala s partnerem jméno Derian, jehož význam je luxusní nebo dobrý.

Dominice i její rodině blahopřejeme.

Těhotná Dominika Myslivcová už ví pohlaví dítěte. Čeká holku, nebo kluka? Odhalení proběhlo ve velkém stylu!
Témata: Těhotenství, Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Rodičovství, Mateřství, Rodina a vztahy, Instagram, Celebrity, Syn, mateřská láska, Influencerka, jméno, Pohlaví miminka, partner, Dominika Myslivcová, Gender reveal party, Podolí, Pražská porodnice, Maminka, Dětský pokojík
Mohlo by vás zajímat