Maminka.czInfluencerka

Influencerka Nikola Čechová neboli Shopaholic Nicol oznámila pohlaví miminka! Bude to kluk, nebo holka?

Lenka Knápková 26.  10.  2023
Nikola Čechová, která na sociálních sítích vystupuje pod pseudonymem Shopaholic Nicol, před několika měsíci představila nového přítele a také oznámila těhotenství. Nyní se podělila se svými fanoušky o další novinku, a to o pohlaví miminka. Bude Nikol kupovat růžovou, nebo modrou výbavičku?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nikol pod fotkou s rostoucím bříškem uvedla rozhovor, který probíhal s paní doktorkou na těhotenské kontrole.

Paní doktorka: "Máte tušení, jestli čekáte chlapečka, nebo holčičku?"
Já: "No, já upřímně od začátku cítím, že to bude kluk."
Paní doktorka: "No máte pravdu, je to kluk jako buk!"

"A takhle jsme se dozvěděli, že Hrášek je chlapeček, a já, že moje intuice funguje dobře. Tak snad nás všechny pak na porodním sále nepřekvapí porodní asistentka s větou: Tak tu máme holčičku," rozplývá se Nikol.

Nikola Čechová se proslavila původně jako úspěšná youtuberka, časem svou tvorbu přesunula na Instagram. Vyzkoušela si moderování na televizi Óčko i TV Nova. Spolu s Milanem Peroutkou moderovala 3 roky pořad Snídaně s Novou. Jedná se o jednu z nejlépe vydělávajících influencerek v Česku. Jen na Instagramu ji sleduje už neuvěřitelných 750 tisíc sledujících. V minulém roce se navíc do povědomí veřejnosti dostala i díky reality show Survivor. Má také vlastní značku oblečení Lacl, která šije na Moravě.

Video: Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet 

Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Miminko, Instagram, Celebrity, Sociální sítě, Influencerka, TV Nova, návrhářka, Šulcová, Survivor, Morava, Kluk, Snídaně s Novou, Holka, Nikol, ÓČKO, Milan Peroutka, Česká republika