Maminka.czSlavní rodiče

Krásná moderátorka Televizních novin Iveta Vítová je podruhé těhotná

redakce 2.  3.  2021
Krásná a sympatická moderátorka Iveta Vítová včera na svém Instagramu prozradila tajemství, které střežila několik měsíců. Vyfotila se v růžových šatech s už krásně viditelným těhotenským bříškem. Ze sedmileté dcery Anetky se tak za pár měsíců stane velká ségra.

Iveta Vítová, dříve Lutovská, se v roce 2009 stala Českou Miss. Teď si ji diváci oblíbili hlavně jako moderátorku Televizních novin na Nově. Sama za sebe ale říká, že je především hrdá máma. Zanedlouho už dvojnásobná. Druhé těhotenství tajila celých 5 měsíců, přesto věrní fanoušci měli už dříve tušení, že by tomu tak mohlo být. 

"Kdo si 'to' myslel, myslel si správně – bude nás o jednoho víc. A už se na to moc těšíme," napsala na svém Instagramu Iveta. Vzápětí se pod příspěvkem strhla vlna gratulací nejen od sledujících, ale také kolegů a známých. "Moc moc gratuluju, Ivet! Krásná zpráva," napsala například moderátorka Zorka Hejdová, která je sama v radostném očekávání. 

Podívejte se na video, co všechno musí lékař stihnout za svoji směnu v porodnici.

Iveta Vítová: „Uplatňuji metodu cukru a biče, která podle mě funguje“
Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Slavní rodiče, Slavné maminky, Instagram, Moderátorka, Iveta Vítová, Česká Miss, Bříško, Zorka Hejdová, Zorka, Pár měsíců, Lutovská, Sedmiletá dcera, Televizní noviny, Nova, Šaty, Ségra
Mohlo by vás zajímat
Šéf Pirátů Ivan Bartoš má syna. Opravdu se jmenuje Zářící havran?
kog
Slavní tatínci
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky