Maminka.czSlavní rodiče

Iveta Vítová: „Uplatňuji metodu cukru a biče, která podle mě funguje“

Michaela ČentešováČasopis Maminka 18.  5.  2017
Ivetu Vítovou určitě znáte jako modelku, Českou Miss 2009 a moderátorku Odpoledních Televizních novin. Je ale především maminkou tříleté Anetky a nás zajímalo, jak si to užívá!

Jedete s Anetkou poprvé k moři?

Ne ne, jede s námi už potřetí. Poprvé byla, když jí bylo asi tři čtvrtě roku. Měla jsem tehdy pocit, že když každý rok jezdíme k moři, tak musíme i teď s malým miminkem. Že by Anetka byla o něco ochuzená, kdybychom nikam nejeli…

Ale bylo to po pravdě zbytečné. S tím malým dítětem je stejně člověk ve stínu, moře si moc neužije, navíc se pořád bojíte, aby se nespálila, aby jí nebylo špatně, moc horko a podobně. Dítěti je jedno, jestli má bazének na české zahradě, nebo jede k moři. Myslím, že teprve letos si to opravdu užije.

Iveta Vítová: Kariéra se o vás ve stáří nepostará

Neplánovali jste si třeba dovolenou jen ve dvou?

Loni jsem si říkala, že bych chtěla jet na dovolenou bez dcery, kdežto letos si to vůbec nedokážu představit a přijde mi to jako absurdní nápad. To si spíš umím představit dovolenou bez manžela, než bych nechala doma Anetku.

Co na to manžel, že se letos nekoná romantika?

No, když se zeptal, co uděláme s Anetkou, tak jsem se smála, že ji asi dáme do zavazadlového prostoru. Vůbec mě nenapadlo, že se na to zeptá. Ale po pravdě, jemu to může být vlastně jedno, protože většina péče je stejně na mně.

Témata: Slavní rodiče, Časopis Maminka, Cukr, Stáří, Okno, Modeling, Učitelka, Mateřská láska!, Koutek, Spekulace, Kafíčko, Půl páté, Mateřská láska, Sedlo, Kompulsivní porucha, Šestý rok, Třeboň, Chodník, Focení, Pyžamo, Spokojený vztah, Dětský koutek, Výrok, Euforie, Vlastina
Mohlo by vás zajímat
VIDEO: Svěží salát s rýžovými nudlemi a okurkou
Formánková Simona
Recepty
7 skvělých důvodů, proč si péct vlastní chleba, a jeden dokonalý recept k tomu!
Zenklová Veronika
Recepty
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Kubelková, Schneiderová, Zedníčková... Podívejte se na jejich krásné dcery. O těch ještě uslyšíme!
Mrázková Dita
slavné děti