Maminka.czSlavné maminky

IVF, čaje, holistická medicína, rozhodnutí pro adopci - ale už je pozdě. Jennifer Aniston otevřeně o cestě za početím

Dita Mrázková 11.  11.  2022
Je krásná, slavná, úspěšná. Žila s největším krasavcem Hollywoodu, ale ke štěstí jí scházelo jediné: dítě. Prošla léčbou holistickou medicínou, pila čaje, podstoupila IVF, byla rozhodnutá pro adopci. Jenže nic z toho jí vysněného potomka nepřineslo. Jak se na tuto bolavou zkušenost dívá s odstupem času?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Už několik let otevřeně mluví o své cestě za mateřstvím a nebojí se přiznat to, co by jiné slavné ženy možná tajily. Byla "obviňována" ze sobeckosti, nazývali ji kariéristkou. To vše jen proto, že "nedopřála Bradovi dítě".

"Tyhle řeči mě neskutečně zraňovaly. Nikdo nemá ani ponětí, co řeším v osobním životě nebo po zdravotní stránce," svěřuje se Jen. Také říká, že vidí podobnosti mezi bulvárem a sociálními sítěmi – každý si tam může napsat v podstatě cokoli. "To, co tenkrát bulvár a média udělaly s osobními životy lidí, dělají běžní lidé nyní na sociálních sítích," řekla v jednom rozhovoru.

 

     obviňovali ji, že "nedopřála" bradovi dítě.

 

VIDEO: NEJSLAVNĚJŠÍ HOLLYWOODSKÉ PÁRY: BRAD A JENNIFER vs. BRAD A ANGELINA

Všechny ty roky spekulací pro ni byly psychicky víc než náročné. "Procházela jsem IVF, pila čínské čaje, podstoupila holistickou léčbu, dělala jsem pro otěhotnění všechno, na co si jen vzpomenete. Dala bych cokoliv, kdyby mi tehdy někdo poradil: 'Nech si zmrazit vajíčka.' Nestalo se. Loď odplula."

 

Dala bych cokoliv, kdyby mi tehdy poradili, ať si nechám zmrazit vajíčka. Nestalo se. loď odplula.

 

Herečka toužila po dítěti s tehdejším manželem hercem Bradem Pittem, vztah se ale rozpadl. Brad se při natáčení filmu Pan a paní Smithovi zamiloval do herečky Angeliny Jolie. Jennifer pak žila s hercem Justinem Therouxem, se kterým se rozhodla adoptovat dítě z mexického sirotčince Casa Hogar Sion v Tijuaně. K adopci ale nakonec nedošlo, pár se rozvedl po dvou letech manželství.

Jennifer promluvila také o tlaku, kterému čelí všechny ženy, aby se staly matkami. "Nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi. Nikdo nepřemýšlí, jak citlivé to pro mě a mého partnera může být. Nevědí, čím jsem si zdravotně nebo emocionálně prošla. Na ženy je vyvíjen tlak, aby se staly matkami. A pokud tomu tak není, jsou považovány za 'poškozené zboží',“ nechala se slyšet.

Umělé oplodnění: Co všechno dokáže zvýšit šance na úspěch?

Otevřeně přiznala, že jí sice záleželo na kariéře, ale nikdy ji před mateřstvím neupřednostňovala. Nedávno se rozhodla napsat sloupek, ve kterém poukázala na to, jak na ženu, která není vdaná a nemá dítě, společnost nazírá.

"Zejména minulý měsíc mi ukázal, jak moc definujeme hodnotu ženy na základě jejího manželského a mateřského stavu. Obrovské množství zdrojů, které právě teď vynakládá tisk, který se snaží jednoduše odhalit, zda jsem, nebo nejsem těhotná, poukazuje na přetrvávání představy, že ženy jsou nějak neúplné, neúspěšné nebo nešťastné, pokud nejsou vdané a nemají děti..."

Témata: Těhotenství, Mateřství, Rodina, Láska a vztahy, Slavné maminky, Životy slavných, herečka, Herec, Neplodnost a IVF, Celebrity, Umělé oplodnění, Angelina Jolie, Adopce, Brad Pitt, Hollywood, Početí, Zmrazení vajíček, Jennifer Aniston, Justin Theroux, Brada, Čaj, Brad, BRAD A ANGELINA, Pila, Smith
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty