Maminka.czZdraví

Jak mít zdravou a krásnou pleť ve městě?

Komerční článek
15. 11. 2017
Jak mít zdravou a krásnou pleť ve městě?
Naše pleť je dennodenně vystavena několika negativním vnějším faktorům, se kterými se musí poprat. A právě znečištěný vzduch se prokazatelně podepisuje na stavu pleti. Smogu se dá uniknout jen těžko, zvláště bydlíte-li ve větším městě. To ale neznamená, že se s tím nedá nic dělat. Aby toto náročné prostředí nenapáchalo na vaší pleti velké škody, stačí se zaměřit na její ochranu.

Naše pleť si zaslouží tu nejlepší pravidelnou péči. Toto pravidlo platí zejména v zimě, kdy na nás působí mráz, ledový vítr a také zvýšený výskyt smogu. Pod vlivem těchto nepříznivých podmínek, pak naše pleť vypadá velice unaveně a nezdravě.

Městský shon

Výfukové plyny, kouř, prach, ale také stres a nedostatek spánku. To vše neblaze ovlivňuje kvalitu naší pokožky. Smog zanechává nečistoty a způsobuje její podráždění – ať už ve městě žijete, nebo jen dojíždíte za prací. Po určitou dobu tyto nečistoty zachycuje přirozená ochranná vrstva pokožky. Po čase ale právě tyto faktory její obranyschopnost snižují. V kůži se pak hromadí škodlivé toxiny a oslabená pokožka už nemůže dělat svou práci stejně dobře jako dřív. Výsledkem je zarudnutá, sušší nebo problematická pleť. Nadměrného množství volných radikálů obírají pleť o kyslík a ta se pak stává citlivější, trpí a stárne – oxiduje podobně jako rozkrojené jablko, které na vzduchu po čase zhnědne a zkazí se.

Braňte se

I z přecitlivělé pleti se opět může stát pleť zdravá a rozzářená. Chce to jen tu správnou péči a podpořit její regeneraci. Dobrá zpráva je, že značka Nivea přišla s účinným řešením. Vyzkoušejte i vy péči Nivea Urban Skin, určenou do městského prostředí.

Začněte detoxem

Jednou týdně nezapomeňte na peeling nebo čisticí masku. Speciálně pro tyto účely byla vyvinuta Minutová detoxikační maska URBAN DETOX MASK s bílým jílem, který umí vytáhnout hluboko uložené nečistoty. NIVEA, 75 ml, 150 Kč

Chraňte pleť proti vnějším vlivům

Dlouhodobou ochranu proti znečištění i UV záření a 48hodinová intenzivní hydratace v jednom – přesně tak funguje Antioxidační denní krém URBAN SKIN DEFENCE. Vaše pleť bude krásně hladká a svěží už po prvním nanesení. Navíc má tento denní krém ochranný faktor 20. NIVEA, 50 ml, 150 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Regenerujte během spánku

Ukolébejte pleť ke spánku Antioxidačním nočním krémem URBAN SKIN DETOX a podpořte díky antioxidantům, bio zelenému čaji a kyselině hyaluronové procesy, kterými pokožka během noci prochází. NIVEA, 50 ml, 150 Kč

Zelené POWER smoothie

Bojujete po ránu s nedostatkem energie? Sáhněte po jednoduchém smoothie plném antioxidantů a energie, které připravíte během několika minut!  Všechny ingredience rozmixujte a vezměte si smoothie klidně s sebou – stejně jako kávu!

Zelené POWER smoothie: 

  • hrst lístků baby špenátu
  • půl manga 
  • půl banánu 
  • půl pomeranče 
  • 1-2 polévkové lžíce sirupu z agáve
  • 2- voda
Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Tak dlouho jsem omlouvala manželovy nevěry, až jsem se zhroutila
Opustil mě den po porodu. Vracela jsem se do prázdného bytu
Nikol Štíbrová to schytala od matek! Vyčetly jí, že syn patlá po výloze
Žijete spolu, nebo jen vedle sebe? I vztah je potřeba servisovat
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Co vás může zaskočit po porodu? Čekají vás tyhle procedury
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají

Horoskopy

Beran Nutno říci, že se v tomto týdnu nemáte čeho bát - potkají vás samé dobré věci. Nejvíce si užijete na…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Eduard, Edvard, Eduarda

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu