Maminka.czDěti

Jak nejlépe zachovat vzpomínky z prázdnin?

Reklama
24. 8. 2020
Každý, kdo se letos o prázdninách vydal na cesty, určitě ještě rád vzpomene na volné dny bez stresu. Brzy ale přijde podzim a slunečné dny nahradí chladné večery. Co vám bude připomínat dovolenou pak?

Existují prázdninové suvenýry, které skončí na dně skříně, i ty užitečnější, jako je olivový olej nebo víno, které nás těší ještě nějakou dobu po návratu z dovolené. Jedny i druhé ale dříve nebo později odejdou do zapomnění. Jak zařídit, aby s vámi vzpomínky na letní zážitky zůstaly déle? Přinášíme vám několik tipů, jak naložit s fotkami z dovolené.

Fotoobraz - zaostřete na oblíbenou vzpomínku!

Podařilo se vám během prázdnin zachytit výjimečný snímek – fotku celé rodiny, na které se zubí i váš přísný manžel, dechberoucí výhled nebo romantickou fotografii s vaší milovanou polovičkou? Pokud jste našli fotografii, která se mezitím stala tapetou na ploše vašeho počítače nebo v telefonu, případně novou profilovkou na sociální síti, popřemýšlejte, jak ji vhodně vystavit doma! Fotoobrazem můžete dokonale ozdobit váš interiér a zaujmout, když k vám přijdou hosté. V Empik Foto máte možnost výběru nejrůznějších formátů
a velikostí vašeho fotoobrazu.

Opravdové fotografie – vyvolejte je

Kdy jste si naposledy nechali vyvolat fotografie? Pokud patříte k lidem, kteří pečlivě uchovávají vzpomínky na fotkách v digitální verzi, třeba rádi objevíte
i jedinečné kouzlo papírových fotek. Na výběr máte mnoho formátů fotografií – od těch malých, čtvercových, po ty XXL o metrové velikosti! Můžete je zarámovat, doplnit jimi album, vytvořit fotokoláž, vlastní galerii nebo minialbum. Jestliže průběžně aktualizujete svá fotoalba, určitě víte, kolik zábavy a potěšení přináší jejich kompletování a prohlížení.

Sbírka na lednici – magnetka s vlastní fotografií

Mnoho lidí nadšeně rozšiřuje svou sbírku magnetek z dalších a dalších cest. Možná i vaši lednici zdobí magnety různých velikostí a barev. Ale máte na ní také magnet s vlastní fotografií? Pokud vás přímořské obchůdky se suvenýry neuchvátily svou nabídkou, stačí jedna vaše povedená fotografie, vtipný nápis, datum a místo cesty a fotomagnet je hotový. Můžete také přidat kliparty nebo libovolný rámeček. Teď máte jistotu, že nikdo jiný takovou magnetku nemá.

Nechte už teď zvěčnit své zážitky z dovolené. Suvenýr v podobě prázdninových fotek je investicí, která vám dodá energii během dlouhých podzimních a zimních večerů.

Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Jaké to je pořídit si dítě ve 20 a ve 40? Rozdíly, které mě překvapily
Markéta Konvičková má holčičku: Má svoji hlavu, už chtěla být s námi
Rodičovská dovolená 2021: Vše, co o ní potřebujete vědět
Katy Perry a Orlando Bloom mají holčičku. Oznámili to hodně originálně!
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Od početí k porodu. Fascinující snímky zrození, jak ho viděl známý fotograf
Děti, které po narození vypadají jako naštvaní staříci! Nebo filmové hvězdy
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Víte, kolik má vypít kojenec, batole a školák? Pozor na minerálky a džusy

Horoskopy

Panna Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Felix, Felicie, Felície

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné