Maminka.czZdraví

Jak se vypořádat s vráskami? Projděte si naše tipy.

Reklama
28. 11. 2019
Jak se vypořádat s vráskami? Projděte si naše tipy.
Dermatoložky institutu Asklepion nám prozradili několik svých zaručených tipů, jak se vypořádat s vráskami a předejít jejich další tvorbě. Jste připravené na svou zimní proměnu?

Že se v zimě nemá hydratovat? Mýtus!

S hydratací v zimě je to přesně naopak. Právě v zimních měsících nám dehydrovaná pokožka může způsobit řadu problémů ekzémy počínaje a nově vytvořenými vráskami konče. Pro opravdu hloubkovou hydrataci ale jen krémy nestačí. Vláhu je potřeba dopravit do hlubších vrstev kůže, a to dokáže  aplikace kyseliny hyaluronové. Její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, kterou ztrácíme i v zimě působením mrazu a větru. Dermatoložka vám drobnými vpichy vpraví do kůže kyselinu hyaluronovou, tím pleť zhydratují do hloubky a zároveň aktivují růst kolagenových vláken. Ta je tedy po aplikaci hydratovaná, omlazená a vypnutá. Výsledný efekt je dlouhodobý a viditelný na první pohled.

Klepněte pro větší obrázek

Zima nám dělá vrásky. Zbavme se jich!

Když zimou krčíme nos a mračíme se, prohlubujeme mimické vrásky. Na jejich vyhlazení zabírá jediné – aplikace botulotoxinu. Kromě toho, že botulotoxin vyhladí vrásky už existující, působí také jako prevence proti vzniku nových. Pokud je botulotoxin aplikován zkušeným specialistou, nevznikne nepřirozeně nehybná tvář, ale přirozeně omlazený výraz. Na  vyhlazení hlubších vrásek nebo vyplnění rtů je naopak skvělá kyselina hyaluronová. V Asklepionu vám botulotoxin i výplně aplikují ty nejlepší dermatoložky v Česku a na výsledku je to znát. Při pravidelných návštěvách zde navíc můžete získat trvalou věrnostní slevu.

Omlazení 2020: péče proti vráskám a stárnutí vaší pleti na míru

Radikální omlazení obličeje, očního okolí, hloubková hydratace, odstranění vrásek, žilek, pigmentací... To vše vyřešíte během několika návštěv unikátní kombinací technologií a zkušeností dermatologů Asklepionu. Právě díky množství laserů, dalších přístrojů a špičkovým specialistům vám může Asklepion poskytnout péči skutečně na míru. Jeden problém řeší více postupy pro nejlepší výsledek. „Podle stavu pleti zkombinujeme 4 nejúčinnějších ošetření, které se vzájemně skvěle doplňují a zajistí, že vaše pokožka bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Tedy 4 prověřené postupy vybrané konkrétnímu klientovi na míru pro vyhlazení vrásek, hydrataci a sjednocení tónu pleti,“ říká o Omlazení 2020 MUDr. Hana Smutková, primářka oddělení dermatologie Asklepion.

Klepněte pro větší obrázek

Jak to probíhá? Na začátku programu Omlazení 2020 je analýza pleti ve 4D na jejímž základě vám lékařka vybere na míru unikátní kombinaci 4 ošetření, které se vzájemně skvěle doplňují. Na jaká ošetření se například můžete těšit? Radiofrekvenci eMatrix či jehličkovou radiofrekvenci Infini pro vyhlazení pleti a remodelaci kolagenu, intenzivní pulzní světlo IPL pro sjednocení tónu pleti a odstranění pigmentací, lasery pro odstranění žilek, pigmentací i podporu tvorby kolagenu, kyselinu hyaluronovou či krevní plazmu pro hloubkovou hydrataci a vyhlazení vrásek. To vše v cenově zvýhodněném balíčku a s dárky navíc. Pokud jste je ještě nevyzkoušela, je rok 2020 ten správný čas.

 
Předplatné Matka
Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Rouška bez šití: Jednoduchý návod! Stačí kus látky a gumičky
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Jak si ušít roušku? Kdy ji kvůli koronaviru nosit?
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Pozor na narušitele motorického vývoje: Proč mohou škodit odrážedla?
Muž píše o porodu: Bolest byla cítit po celém sále, zatínal jsem zuby s ženou

Horoskopy

Vodnář Od rána jste čilí a rozdáváte jen úsměvy. Vytváříte skvělou předsváteční atmosféru. Ještě byste…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ema, Emma, Valter

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné