Maminka.czNezapomínejte na sebe

Jak si najít čas sama na sebe? Buďte na sebe přísná a relax si dejte befelem

Lenka Čopáková 27.  3.  2017
Rovnice, ke které pořád hledáte řešení: Čas pro sebe rovná se utopie na druhou. Neustále lítáte na řetízkáči se sedačkami „rodina, domácnost, práce“ a jste ráda, když spadnete večer do postele. Vyskočte! Kolotoč tím nezastavíte, ale uvidíte, že se bude točit zázračně dál. I bez vás.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Někdo si to umí zařídit

Mám kamarádku se čtyřmi dětmi, což už samo o sobě svádí k hysterii, nestíhačství, nevyspání a času pro sebe nula. Já mám ten pocit často i se dvěma potomky.

Takže když jsem se jí naposledy nemohla dovolat (protože byla zrovna na tenise, pak jela pro dvě děti, vezla další dvě na kroužek a pak šla na angličtinu), volala jsem jí druhý den.

Ale to byla zrovna na kosmetice a pak pospíchala do práce a z práce na kurz astrologie a poté na jógu. Další den odlétala do Dublinu s kamarádkou. No tak pardon?!

Partneři nebo jen máma a táta? Nezapomínejte na sebe

Vciťujete se do mého pocitu „cojásitadyhrajunamatkunestíhačku“, když někdo s dvojnásobným počtem ratolestí stíhá děti, práci a hlavně sebe? Hlavně sebe!

Témata: Rodina a vy, Časopis Maminka, Jen pro maminku, Chování a vztahy, Nezapomínejte na sebe, Sam, astrologie, Masáže, Ideální začátek, Koučka, Čas, Parmová, Jak, Capart, Povel, Najít, Dej, Volný čas, Společný den, Naplánování, Knížka, Čas strávený, Krátká procházka, Relax, Pravidelný čas
Mohlo by vás zajímat