Maminka.czRodina

Jak si zvelebit domácnost a přitom zbytečně neutrácet

Komerční článek
8. 10. 2012
Jak si zvelebit domácnost a přitom zbytečně neutrácet
Každá praktická žena i maminka to zná. Ze svého bytu či domu si chcete vytvořit opravdový domov. Chcete, aby v něm bylo útulno, a aby se do něj celá vaše rodina vždy ráda vracela. Ovšem zařídit si útulný pelíšek bývá často spojené s vynaložením velkých finančních prostředků. Přinášíme vám pár zajímavých tipů, kterými si doma uděláte radost a přitom nebudete muset počítat každou korunu. Inspirovat se můžete na [[http://amplion.centrum.cz/domacnost?utm_source=maminka&utm_medium=article| Amplion.cz]], kde právě startuje týden [[http://amplion.centrum.cz/domacnost?utm_source=maminka&utm_medium=article|domácnosti]].

Udělat si ze svého příbytku opravdovou oázu klidu, kterou si zařídíte přesně tak, jak chcete, to je nikdy nekončící proces. Pokud si koupíte nový byt nebo baráček, ve většině případů vás čeká nákladná rekonstrukce, která je spojená s velkými výdaji a často i s půjčkami.

Když se vám narodí miminko, je to velký zázrak a celý život se vám rázem obrátí vzhůru nohama. A to samozřejmě i z finančního hlediska. Nakupování výbavy, než se to malé narodí, nakupování potřeb do školy… pokračovat by se dalo do nekonečna.

Najednou si uvědomíte, že kupujete věci, které jsou pro vás „potřebné a důležité“ a na ty které byste opravdu chtěli, raději rychle zapomenete.

V dnešní době si však můžete dovolit i ty krásné věcičky, které tolik chcete. Dřív byste si možná řekli, že jsou moc drahé, ale to už je minulostí. Často se totiž dají koupit s výraznou slevou.

Například na slevovém portálu amplion.cz si nyní můžete koupit krásnou sestavu na fondue s výraznou slevou. Můžete tak začít pořádat originální večery s přáteli a oživit si tak svůj program. Nebo snad patřil k vašemu vysněnému domácímu spotřebiči vždycky kávovar? Cítit po ránu vůni lahodné kávy nebo si dopřát třeba latté, to rozhodně k zútulnění domova patří.

Ovšem na amplionu najdete i ty praktičtější komponenty do domácnosti jako je například pánev, vysavač nebo dokonce matrace. To všechno za skvělé ceny, které si může dovolit opravdu každý. Ptáte se, jak je to možné? Slevový portál amplion.cz má totiž řadu tématických týdnů a jedním z nich je právě startující týden domácnosti.

Tak přestaňte zoufat, pořiďte si věci praktické i nepraktické a doveďte svůj domov k dokonalosti. Odměnou vám bude dlouhodobá radost vás i celé vaší rodiny.

Témata: Rodina

Mohlo by vás zajímat
Alergie na sluníčko: Jak ji poznáte a lze ji vyléčit léky?
Chodítko a lízátko do ruky. Jak řeší Agáta Prachařová kňourání dcery?
Důslednost není přísnost! Děti, které mají hranice, jsou v životě jistější
Známe semifinalistky soutěže Maminka roku. Vyberte tu nejlepší!

Horoskopy

Rak Připravte se na nějakou tu nepříjemnost. Vypadá to, že se na obzoru rýsuje konflikt s partnerem nebo…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květa, Rafael, KvetaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu