Jak vás oslovovali v porodnici? Aneb „Tlačte, paní inženýrko!“

Hanka 4. 3. 2017 14:01
Mému synovi bude brzy čtyřicet let. V těhotensví jsem pro obtíže ležela v nemocnici a spořátelila se s vedle ležící splupacientkou. Pověděly jsme si během těch dlouhých dní o sobě mnoho, včetně povolání, seznámila jsem se i s jejím manželem, který ji chodil navštěvovat. Když jsem o pár týdnů později rodila, podotýkám, že dlouho a komplikovaně, po několika hodinách se vyměnili službumající lékaři a u mého lůžka se objevil manžel spolupacientky. Poznal mě, jméno na dekurzu potvrdilo, že jsem to já a tak se stalo, že pan doktor velel "sestři tlačte", "sestři netlačte", "sestři, musíme jít do kleští", "sestři, je to kluk". Byla jsem tehdy zdravotní sestra a pan doktor si to pamatoval.
Andy 4. 3. 2017 20:39
Když jsem před jedenácti lety rodila své první dítě, poznamenala paní doktorka v průběhu porodu velice vtipně:"Klidně si hekněte, vašeho manžela ze zarohu slyším perfektně, tak to zkuste taky....."
Anna 5. 3. 2017 16:51
Když sem před 6 měsíci rodila PA mě pořád uklidňovala a pořád si se mnou povídala, když už přišlo na porod PA mě prohmátla oznámila že jsem dole hodně ztuhlá a že mi píchne něco na uvolnění svalů. Poodešla aby odložila jehlu a řekla mi klidně tlačně když vám to pomůže, než jehlu odložila malímu už koukala hlavička a PA akorát vykřikla ježiš to je fofr já to ještě nemám vše připravený
Petra 6. 3. 2017 13:56
Jste trochu mimo
zasloužilá matka 6. 3. 2017 12:45
Když jsem před mnoha lety absolvovala komplikovaný porod, asistentka mě povzbuzovala: " Takhle blbě rodíte, a to jste doktorka? Chcete mrtvý díte? No?
pavla 6. 3. 2017 16:32
tak tuto asistenku nelze jinak,než nakopat do ......e,káča :/
6

Horoskopy

Kozoroh Ke svému novému miláčkovi jste ohleduplní a snažíte se mu věnovat veškerý volný čas. Děláte dobře,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Filip, Filipína

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu