Maminka.czZdraví

Jak zhubnout, když nemáte čas?

Prezentace klienta
20. 5. 2019
Jak zhubnout, když nemáte čas?
Učitelka, psycholožka, kuchařka, uklízečka, organizátorka i taxikářka. Tohle všechno jste vy jako máma! Abyste zvládala všechny role na jedničku, měla byste se ve svém těle cítit dobře. Jak jednou provždy shodit kila, co vás trápí, když vám chybí to nejcennější – čas?

Známe to všechny. Každodenní neutichající kolotoč. Staršímu synovi se rozbilo autíčko, mladší křičí, protože potřebuje přebalit, a partner nemůže najít oblíbené tričko. Vaše snaha udržet domácnost v čistotě a ledničku plnou vás zaměstnává víc, než byste chtěla, a kam se pak poděla ta chvilka, kterou jste měla mít jen pro sebe?

Energie z vlastních tukových polštářů

K odstartování hubnutí se možná odhodláváte už několik měsíců. Kromě strachu z časové náročnosti vás navíc přepadá i obava, že když začnete hubnout, budete často podrážděná a hladová. V tzv. ketóze vám ale nic z toho nehrozí. Jedná se o pro tělo naprosto přirozený stav, při kterém spalujete vlastní tukové zásoby, aby vám dodaly energii. Do ketózy se dostanete díky jednoduché úpravě jídelníčku. Stačí, když snížíte sacharidy, přidáte zdravé tuky, zeleninu a dopřejete si dostatek kvalitních bílkovin.

Abyste si hubnoucí jídelníček nemusela složitě skládat sama, vyzkoušejte proteinovou dietu, kterou pro vás přichystaly zkušené výživové poradkyně. Podle toho, jak vysoká nadváha vás trápí, si vyberete jeden ze 3 dietních plánů a za 2–4 dny se dostanete právě do ketózy, díky které půjdou vaše nadbytečná kila dolů. Navíc v tom nebudete sama. Výživové poradkyně KetoDiet vám jsou v průběhu diety k dispozici. Nejenže poradí, ale v těžších dnech vás i podpoří.

Účinné hubnutí i při nedostatku času

Je jasné, že si kvůli každodennímu kolotoči nestihnete vyvářet a „krabičkovat“ na několik dní dopředu. Proto vám přijde úspora času při přípravě proteinových jídel a nápojů KetoDiet vhod. Proteinové omelety, palačinky, polévky, smoothie, ledovou kávu, kaše, těstoviny i dezerty máte hotové za pár minut a často vám postačí jen shaker a voda. V kabelce pak mějte po ruce proteinovou tyčinku nebo proteinový croissant a ani mlsná si na vás nepřijde. Proteinová jídla doplňujte zeleninou i oříšky a hlavně nezapomínejte na pitný režim.

Pokud najdete chvilku i na cvičení, kila půjdou dolů snáz. Stačí i svižnější procházky. „Chůze je tím nejpřirozenějším pohybem. Já jsem třeba moc ráda jezdila s kočárkem na in-line bruslích. Věřím, že pokud chceme, najdeme si způsob, jak se hýbat i s početnou rodinou,“ dělí se o svou zkušenost výživová poradkyně Martina Dvořáková.

A jojo efektu se bát nemusíte. Váš dietní plán se bude skládat ze 3 stejně dlouhých kroků, které vás pozvolna vrátí do běžného zdravého jídelníčku a vy tak jednoduše odstartujete svůj nový zdravý životní styl.

Když začnete hned, stihnete zhubnout do plavek.

Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Barunka málem přišla o prst! Její máma varuje před nebezpečnou hračkou
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?
Muž píše o porodu: Bolest byla cítit po celém sále, zatínal jsem zuby s ženou
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!

Horoskopy

Ryby Během dnů volna se věnujte výhradně činnostem, které jsou odpočinkové a zábavné. Sbalte si pár věcí a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Taťána, Tatiana, Taťana

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné