Maminka.czŠestinedělí

Jak zvládnout bez stresu pobyt na šestinedělí? Vyberte si pečlivě porodnici

Tereza VíchováČasopis Maminka 30.  3.  2017
Už 72 hodin po narození miminka jste konečně doma. To je běžná propouštěcí doba v českých porodnicích. Jak ale zvládnete „pobyt“ na oddělení šestinedělí, závisí z velké míry na vás.

Už aby to bylo!

Poslední dny těhotenství porod doslova přivoláváte a donekonečna si v hlavě přehráváte možné scénáře. Představujete si míru bolesti, trénujete dýchání a kontrolujete tašku do porodnice. A pak TO přijde a vás uzlíček je na světě. Co dál?

Video: Jak zhubnout po porodu bez nesmyslných diet?

To jste možná vůbec neřešila, protože to ještě nedávno nebylo důležité. Ale na ten nejlepší rozjezd vašeho vzájemného vztahu, kojení i porozumění dítěti mají první hodiny jeho života velký vliv. Už proto se vyplatí se na pobyt v porodnici důkladně připravit.

Témata: Děti, Porod, Video, Časopis Maminka, Novorozenec, Šestinedělí, Velký vliv, Příbuzný vaš, Spodní prádlo, Bezdětná kamarádka, Prvorodička, Dula, Stres, Pobyt, Ochranný krém, Bubák, Plačící miminko, Umělé mléko, Krém na opruzeniny, Předporodní příprava, Pusa, Nadstandardní pokoj, Poporodní poranění, Zdravotní pojišťovna, Omezené množství
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Hlavní představitelky seriálu Sex ve městě: Jaké jsou mámy? Klasika to rozhodně není
Mrázková Dita
Slavné maminky
GALERIE: Z královen parketu mámami na plný úvazek? Na fotkách "před" a "po" dětech se najde každý!
Formánková Simona
Instagram
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu