Maminka.czTěhotenství

Jaké boty v těhotenství? Správným výběrem zamezíte bolesti zad

Tereza Víchová 30.  9.  2017
Podpatky sice dodají výšku i sebevědomí, nechte si je ale jen pro výjimečné příležitosti. Jen ty správné boty totiž zajistí pohodlí v těhotenství.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zůstat krásná a sexy i v těhotenství a vypadat třeba jako Angelina Jolie? To vám ale nikdo neřekl, že decentní bříško má jen málokterá z nás. Obvykle si především v posledním trimestru připadáme (a asi i vypadáme) jako velryba. Lodičky na jehlách vám dodají sebevědomí za všech okolností, ale s bříškem už je to spíš riziko. Pořiďte si raději pohodlné boty (což ovšem neznamená ukrást manželovi jeho crocsky na zahradu!) a spíš zkuste vynechat houpavou kachní chůzi a nahradit ji aktivním postojem. Slušet vám to totiž může i bez „prodloužených“ nohou. Jak na to? 

Usínání u televize i vysoké podpatky. Co vše může v těhotenství ublížit?
Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Od těhotenství k porodu, Tipy a rady v těhotenství, Bolest, Výběr, Bolest zad, Angelina Jolieová, Odpadky, Špatné postavení, Koberec, Vadné držení, Renáta, Správný návyk, Hrudní páteř, Normální život, Celý život, Zdravotní obuv, Lord, Hormonální změna, Renata Větrovská, Správná bota, Rychlá změna, Velký tlak, Výjimečná příležitost