Maminka.czZdraví

Jaké mají zákazníci NaturaMed zkušenosti s jejich kloubní výživou?

Reklama 9.  5.  2022
Doplňků stravy pro pohybový aparát jsou desítky. Taky nevíte, jak si mezi nimi vybrat? Určitě Vám pomůžou zkušenosti NaturaMed zákazníků s produktem FlexiMed. Přečtěte si je:

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Sledujte složení a dejte na recenze

U jakéhokoli doplňku stravy je jistě nejdůležitější jeho složení. U produktu na podporu pohybového aparátu si všímejte, zda působí opravdu komplexně – nejen na klouby, ale i na svaly, kosti a chrupavky. Pohybový aparát je totiž jedna velká skládačka a pokud se rozhodnete dopřát výživu jen jedné jeho části, velkých výsledků nedosáhnete.

FlexiMed tyto požadavky splňuje. Kosti zásobí kvalitním vápníkem z mořských zdrojů, svaly ocení více hořčík. Dále obsahuje hydrolizovaný kolagen (který se v těle dobře rozpustí a využije) a glukosamin sulfát a vitamín C pro zdravé klouby a chrupavky. To celé doplňuje základní vitamín pro pohybový aparát: vitamín D.

Jaké mají klienti NaturaMed zkušenosti s kloubní výživou FlexiMed?

Když pořizujeme pračku nebo sekačku, obvykle si vyhledáváme recenze zákazníků, kteří už výrobek zakoupili. To samé by mělo platit u doplňků stravy. Přece jen chceme vědět, zda jsou účinné a jaké výsledky na sobě lidé pozorují. Kvůli tomu sdílí NaturaMed zkušenosti  svých zákazníků přímo na webu.

Většina firem tuto výhodu nenabízí. U NaturaMedu ale znáte i jméno a tvář recenzenta, a tak si uděláte dobrý obrázek o tom, co kupujete.

Kdo je NaturaMed?

Společnost NaturaMed působí na českém a slovenském trhu více než 16 let. Dováží kvalitní doplňky stravy z Norska a v nabídce naleznete např. špičkový rybí tuk, produkty pro mužské zdraví a kromě zmíněné kloubní výživy i klasické vitamíny. Staví na tom, že si každý výrobek můžete předem vyzkoušet zdarma v měsíčním balení, než se rozhodnete zakoupit celé.

Doplňky stravy NaturaMed se rozhodně vyplatí a zkušenosti zákazníků už roky potvrzují jejich kvalitu!

Témata: Zdraví, Prezentace klienta, Reklama, Zdraví na Heureka.cz