Jaké si vybrat značkové hodinky

Na trhu s náramkovými hodinkami působí celá škála výrobců. Pokud si vybíráte nové hodinky, věřte, že trendy se za poslední roky výrazně změnily. Už se neklade důraz pouze na bezproblémovou funkčnost hodinek, ale také na jejich originální design. Vybírat můžete z elegantního i sportovního provedení. Zda ale sáhnete spíše po módních nebo klasických hodinkách, to záleží jen na vašich prioritách.
Komerční článek
9. 9. 2015
Jaké si vybrat značkové hodinky

Vybírejte u osvědčeného výrobce

Výrobců, kteří se zaměřují na náramkové hodinky, je opravdu mnoho. I když neznámé značky nabízejí výrazně nižší cenu a na první pohled povedený design, vyplatí se si za hodinky připlatit.

Náramkové hodinky od prověřeného výrobce budou nejen pěkného provedení, ale také vysoké kvality. Budou pravděpodobně i voděodolné a vybavené například stopkami nebo zobrazením data. Velmi pěkné hodinky nabízejí výrobci jak v analogovém, tak i v digitálním provedení. Rozhodně se vyplatí sáhnout po modelu z ušlechtilé oceli, který doplňuje kovový náramek nebo kožený řemínek. Jejich ciferník by měl být kryt minerálním sklíčkem.

Módní hodinky současnosti

Pokud se rozhodnete sáhnout po módních hodinkách podle aktuálních trendů, doporučujeme značku Michael Kors. Její hodinky jsou dostupné v mnoha variacích. Jelikož se jedná o hodinky od jednoho z nejvlivnějších světových návrhářů, určitě si nevyberete špatně.

Klepněte pro větší obrázek

U žen i mužů jsou aktuálně v kurzu také hodinky značky Fossil, které dokáží na první pohled upoutat pozornost svými jemnými detaily. U této značky na vás čeká kreativita a rozmanitost. Trendy jsou jak jednoduché, tak i zdobené ciferníky. Stejně tak se meze vaší fantazii nekladou, co se týká jejich velikosti, tvaru nebo barvy.

Skvělou volbou jsou také avantgardní náramkové hodinky Diesel, které se považují za nezaměnitelné pro svůj originální design. V případě Dieselu se jedná o mladou značku. O to víc je ale její pohled na aktuální trendy svěží. Doporučit můžeme též špičkové módní hodinky Guess, které sice podléhají současným trendům, nejedná se však o žádný krátkodobý výstřelek.

Klepněte pro větší obrázek

Klasické hodinky pro vyznavače tradičního provedení

Trochu v pozadí stojí hodinky značek Tissot, Casio, Festina nebo Citizen. Ačkoliv se jedná o světové výrobce, jejichž produkty dosahují špičkových kvalit, mezi mladou generací nejsou tak populární. Přinášejí na trh spíše klasické náramkové hodinky, které ale mají perfektní výbavu. Ze značky Casio vyzařuje technologická dokonalost a mnohé z jejích modelů dnes zakoupíte za velmi příznivé ceny v řádu stokorun.

Analogové zobrazení času v tradiční formě přinášejí hodinky Festina a Citizen. Jsou to značky, které opět sází na dokonalé funkční provedení. V současnosti se již jedná o stálice na našem trhu, v jejichž nabídce se rozhodně vyplatí vybírat.

Kromě kvalitního produktu byste měli dbát také na výběr hodinářství, v němž si hodinky zakoupíte. Jedním z předních prodejců u nás je obchod Timestore.cz.

Mohlo by vás zajímat
Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit. S výukou začněte po čtvrtém roce
Proč pouštíme na podzim draky a opadává listí? Dětské otázky vás už nepřekvapí
První porody by se měly zakázat, říká porodní asistentka Tereza Morávková
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu