Maminka.czTipy na dárky

GALERIE: Potěšte učitelky a učitele originálním dárkem. Tady máte 40 šikovných tipů

Simona Procházková 22.  6.  2024
Za pár dní se blíží konec školního roku a začátek letních prázdnin. Pokud přemýšlíte, čím odměnit paní učitelku nebo pana učitele za celoroční péči o vaše potomky, můžete se inspirovat v galerii. Kromě kytičky určitě potěší i malá drobnost nebo milé překvapení.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Většina rodičů vyšle pro vysvědčení své školáky s kytičkou, případně bonboniérou pro paní učitelku nebo pana učitele. I přesto, že krásná květina potěší vždy, tak když se jich sejde třeba pětadvacet, tak už to vypadá, že pedagog vykoupil celé květinářství.

Proto v poslední době mnoho rodičů dává přednost malým pozornostem v podobě jedlých dárků, svíček, čajů nebo vtipných maličkostí s nápisy. Výjimkou nejsou ani doma vyrobené dárky nebo produkty, jako jsou třeba domácí pečené čaje, sušenky, sirupy nebo marmelády.

VIDEO: Podcast Maminka: Vysvědčení - jak poznat že má dítě psychický problém?

Pokud se chcete inspirovat, mrkněte do galerie a podívejte se, čím potěšit paní učitelky a pány učitele. A třeba vás některý z "tvořivých" nápadů zaujme natolik, že ho doma společně s dětmi zrealizujete :-)

Témata: Galerie, Vysvědčení, Naše tipy, Tvoření, Tipy na dárky, DIY, Výroba, Výtvarné aktivity, učitel, Dárek, učitelka, Kytička, Vyrobený dárek, Svíce, Inspirace, Letní prázdniny, Většina rodičů, Tip, Malá pozornost, Domácí marmeláda, Poslední doba, Singl, Školní rok, Rok, Váš potomek, Tipy na dárky na Heureka.cz