Maminka.czTěhotenství

Jaký dárek vybrat těhotným maminkám? Potěší je Motherbox nebo rozmazlující dárky

Vybrat dárek pro těhotnou maminku není jen tak, pokud tedy nechcete pořídit výbavičku. Jenže s tou se ne vždy musíme trefit do vkusu. Vybrali jsme pro vás dárky, které nastávající maminky opravdu ocení.

Když jsem byla těhotná, dostala jsem od kamarádek většinou výbavičku. Protože se vědělo, že to bude kluk, byla vždy v modré barvě. Neříkám, že jsem neměla radost, ale když se vám sejde několik modrých oblečků ve velikosti od 56 - 62, tak už to není úplně ono.

Podobné to bylo u druhého těhotenství a když jsem byla těhotná loni, pochopili všichni, že největším dárkem pro těhotnou maminku je relax. Když mi pohlídají starší dvě dítka a já si mohu dopřát hodinovou masáž nebo zajít na kosmetiku.

Proto jsem také požádala své kamarádky, které jsou těhotné nebo mají malé miminko, aby mi daly své tipy, co jim udělalo v těhotenství největší radost.

Vyberte si nejlepší dárky pro těhotné [Vánoce 2015]

Motherbox, dárek, kde si vybere každá maminka

Většinou jsme se shodly na tom, že největší radost nastávajícím maminkám udělají tzv. rozmazlující dárky, jako například masáže, poukázky na pedikůru, kosmetiku nebo ateliérové focení. Proto nám jako nejlepší dárek přijde Motherbox, o kterém jsem se dozvěděla od své těhotné kamarádky, která jej dostala jako dárek od tchýně.

Klepněte pro větší obrázek

Když mi ho doma ukazovala, musela jsem uznat, že je to přesně ten typ dárku, ze kterého má nastávající maminka radost. Nabízí totiž překvapení, které já osobně na dárcích nejvíce miluji.

O co jde? Motherbox je nádherná krabice (kterou mimochodem můžete použít na uchování prvních vzpomínek s miminkem), která obsahuje tematické dárečky pro čerstvou maminku, ať už se jedná o poukázku na masáž, plavání miminek, zubní vyšetření, nebo ateliérové focení. K tomu navíc získáte kosmetické produkty pro miminko, lahvičku, dudlík nebo originální hračky.

“V balíčku najdete zboží a překvapení, které těhotným a maminkám zpříjemní období mateřství. Obsah je každý měsíc jiný a maminky se tak vždy můžou těšit na překvapení.

Na výběru dárků do Motherboxu si dáváme velmi záležet. Hodnota balíčku je vždycky vyšší než cena, kterou za něj zaplatíte. Můžete si zvolit, nebo nám napsat do poznámky, zda je dáreček pro holčičku, chlapečka nebo si přejete "dárečky" v neutrální barvě a vše pro Vás ručně připravíme,”  říká zakladatelka Motherboxu, Martina Schovancová a dodává, že krabici je možno objednat jednorázově nebo využít předplatné.

Další originální dárky

Obecně se říká, že darovat bychom měli něco, co si běžně obdarovaný nekoupí. A stejně je to i s dárky pro nastávající maminky. Pokud tedy nevíte, čím potěšit nastávající maminku, máme pro vás inspiraci.

Těhotenský polštář

Klepněte pro větší obrázek

Ideální polohou pro těhotnou maminku je spánek na levém boku a zároveň srovnání páteře do roviny. Proto byl těhotenský polštář Motherhood navržen ve tvaru písmene "C", aby poskytl maminkám maximální oporu celého těla a tím ulevil bolavé páteři.

Roční předplatné oblíbeného časopisu

Klepněte pro větší obrázek

Co třeba Maminku? Přeplatné je určitě lepším nápadem než pořídit desátou knihu o tom, jak vychovávat miminko.

První album děťátka

Klepněte pro větší obrázek

Album, kde si můžete od narození zaznamenávat důležité okamžiky vašeho děťátko je krásným dárkem, který v dospělosti potěší i vašeho potomka.

Originální tričko pro těhulku

Klepněte pro větší obrázek

Vtipné tričko potěší každou budoucí maminku, která si chce doma udělat pohodlí.

Kosmetika pro těhotné

Klepněte pro větší obrázek

Kvalitní kosmetika je pro těhotnou ženu nezbytností. Olejíčky proti striím a další kosmetické produkty budoucí maminky ocení. Za sebe mohu odporučit Bi-Oil, používala jsem ho při všech těhotenstvích a po striích nemám ani památky. Každému však sedí něco jiného.

Z dalších dárků můžeme doporučit také poukázky na nákup oblečení nebo výbavičky do oblíbeného obchodu, bižuterii nebo poukázku na wellness s kamarádkou nebo partnerem.

Vyberte si nejlepší dárky pro těhotné [Vánoce 2014]
Adventní přípravka:  Co stihnout - den po dni

Témata: Těhotenství, Vánoce, Dar, Dárek, Největší radost, Největší dar, Dáreček, Album, Přípravka, Adventní přípravka, Nejlepší dárek, Maminka

Mohlo by vás zajímat
Atletka Denisa Rosolová: Rodíme, dokud to nebude kluk
„Dá se předpokládat, že klidné matce se narodí vyrovnané dítě," říká psychiatrička
Maminka vydává speciál Čekám miminko. Nesmí chybět žádné těhotné
Zpívejte dětem, i když to neumíte, je to důležité!

Video

Testovali jsme hračky. Které u našich dětí bodují?

Horoskopy

Střelec Možná jste se už chystali na jarní úklid, ale dobře uděláte, když nakonec změníte plány a budete si…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Světlana, Světla, SvetlanaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu