Maminka.czTipy na dárky

GALERIE: Dárky na poslední chvíli? Tady je 45 nápadů a tipů, které pořídíte během chvilky a které spolehlivě udělají radost

Simona Procházková 16.  12.  2022
Vánoce se nezadržitelně blíží, a pokud ještě stále pátráte po nějakém dárku pro partnera, kamarádku, babičku nebo třeba sestřenici a došly vám nápady, inspirujte se ve fotogalerii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Času už není nazbyt, a pokud jste nechali shánění vánočních dárků na poslední chvíli, máte nejvyšší čas. Děsí vás davy a nekonečné fronty v obchodních centrech? Nebo jednoduše tápete, co by vašim blízkým udělalo největší radost? Prohlédněte si nápady v naší fotogalerii, třeba tam najdete inspiraci.

VIDEO: Anketa: Kolik letos utrácíte za vánoční dárky?

Skvělou volbou jsou například dárkové poukazy a vouchery, které pořídíte doslova během pár minut on-line. Pro chronické odkladače nákupu dárků ideální varianta, nabídka nejrůznějších nákupních nebo zážitkových poukázek je rok od roku pestřejší.

Nebo se porozhlédněte po dárcích takzvaně jedlých, s těmi neuděláte chybu téměř nikdy. Pěkné dárky se dají sehnat i v posledním adventním týdnu, tak s chutí do toho. S chytrými nápady to zvládnete, a pokud si nejste jisti, zapátrejte mezi našimi tipy, určitě mezi nimi najdete, co potřebujete.

GALERIE: 60 tipů na dárky pro celou rodinu i kamarádky. Vybere si úplně každý
Témata: Galerie, Vánoce, Advent, Tipy na dárky, Vánoce 2022, Ježíšek, Dárek, inspirace, Poslední chvíle, Chvilka, Nápad, Radost, Kamarádka, Sestřenice, Fotogalerie, Tip, Tipy na dárky na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat