Maminka.czGalerie

Je boží! Čtyřletá holčička v kostýmech celebrit. Poznáte je všechny?

Gabriela Kolinová 27.  6.  2020
Čtyřletá Maria Eduarda z Brazílie je taková malá královna kostýmů a převleků. V zahraničí se pro tuto vášeň ujal termín cosplay (cos – převlek, play – hra). Tisíce lidí se převlékají za své oblíbence i fiktivní postavy. Jenže tahle holčička začala velice brzy – podívejte se na její skvělé fotografie.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Všechno to začalo tím, že malá Maria dostala v listopadu 2015 od tetičky sukni, baleríny a světelný meč. A rodiče tak dostali skvělý nápad. Převlékat holčičku za známé osobnosti a fotit ji. Do této doby vzniklo více než 120 fotografií, které tatínek Ricardo a maminka Judite zveřejňují na Instagramu s názvem universodaduda. My vám představujeme ty nejpovedenější z nich. 

To se jen tak nevidí! Máma se obléká stejně jako její děti. A sluší jí to

Za pomocí maminky Judite se malá Maria proměňuje v oblíbené známé osobnosti a idoly. Třeba fotka Freddieho Mercuryho je naprosto skvělá. Převléká se však i za kreslené postavičky  třeba za malou mořskou vílu Ariel nebo za postavičky ze seriálu Flinstonovi a Scooby Doo. A nechybí ani fotka Yody ze Star Wars se světelným mečem. Víc už najdete v naší fotogalerii. 

Pecka! Holčička obléká stejné róby jako Lady Gaga, Rihanna i Meghan
 
 
 
Témata: Galerie, Rodina a vy, Péče o dítě a jeho výchova, Instagram, Ariel, Kostým, Rihanna, Freddie Mercury, Cos, Čtyřletá holčička, Převlek, Scooby-Doo, Pecka, Říha, Star Wars, Holčička, Freddie, Brazílie, Známá osobnost, Idol, Kos, Celebrity