Maminka.czKuriozita

Je jí 24 a se svým 85letým manželem touží po miminku. Pomocí IVF to zvládneme, i když na klinice měli předsudky

Dita Mrázková 9.  11.  2023
Tento pár sice od sebe dělí 61 let, ani jeden to ale nebere jako překážku. Oba touží po společném dítěti tak moc, že pro to hodlají udělat cokoliv. Splní se jim jejich největší sen?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ti dva se seznámili v roce 2019 v prádelně, kde mladá Miracle pracovala. Oba se shodují, že šlo o lásku na první pohled. Charles, realitní makléř v důchodu, si přišel vyprat, a když svou budoucí ženu uviděl, přišel rovnou k ní a požádal ji o telefonní číslo.

Ani jeden z nich obrovský věkový rozdíl neřešil. "Charles je o 13 let starší než můj dědeček, ale to mi vůbec nevadí. Byl a je to můj rytíř v zářivé zbroji, vyzařuje neuvěřitelně pozitivní energii," vysekla svému nastávajícímu kompliment Miracle. 

VIDEO: BOHUŠ MATUŠ A JEHO MLADIČKÁ MANŽELKA LUCIE: DOMA ZKOUMÁME VIRTUÁLNÍ REALITU

Pár se i navzdory četným kritikám z blízkého okolí rozhodl, že svou lásku zpečetí svatbou. Také otec nevěsty proti svému zeti – důchodci – zpočátku protestoval. "Řekla jsem mu, že potřebuji jeho podporu a doprovod k oltáři. Když se s Charliem seznámil, hned si ho zamiloval," řekla Miracle. Její sen o dokonalé svatbě se stal skutečností a ona na událost vzpomíná jako na nejlepší den svého života.

Klepněte pro větší obrázek

Největším společným přáním manželů je založit rodinu. A pro to jsou oba schopni udělat cokoliv. "Chci, abychom po sobě zanechali další generaci. Plánujeme navštívit IVF kliniku, abychom zjistili, kolik šancí na početí máme. Už jsme na jedné byli, ale cítila jsem z lékařů velké předsudky. Bylo to dost nepříjemné. Snažím se ale být i přes to pozitivní, stejně jako můj manžel," popsala Miracle situaci pro magazín The Mirror.

Kritice mladá žena čelí i na sociálních sítích. Lidé ji obviňují, že Charlese využívá jen kvůli financím. "Uráží mě, že jsem s ním jen kvůli penězům, já se uživím i sama," říká Miracle, která momentálně pracuje jako zdravotní sestra a živí se i prodejem erotického prádla a erotických pomůcek.

Klepněte pro větší obrázek

Tvrdí, že jí je jedno, jestli je jejímu muži sto let nebo padesát, má ho prý ráda takového, jaký je. "Charles vypadá na 60, navíc je pořád aktivní," nechala se slyšet Miracle, která věří, že se vytouženého miminka dočkají co nejdřív.

Herecký veterán Al Pacino se stane v 83 letech počtvrté otcem! Matkou je jeho o 53 let mladší přítelkyně
Témata: Láska a vztahy, Příběhy, Rodina, Miminko, Kuriozita, Neplodnost a IVF, Životní příběh, Odvaha, USA, Umělé oplodnění, Klinika, Předsudky, Bohuš Matuš, Společné dítě, Sen, Charles, Manžel, IVF, Miracle, Charlie, Láska, The Mirror