Maminka.czMaminka roku 2021

Je to pro mne obrovská čest, říká letošní patronka Maminky roku Michaela Tomešová

16. 5. 2021
Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová je maminkou dvou chlapečků. Letos navíc zasedne jako patronka Maminky roku v kategorii Maminka blogerka. Jak soutěž vnímá a na co se nejvíc těší?

"Maminka roku. Skoro každý si pod tímhle pojmem představí převážně missky s 
dětmi. To je přežitek. Jsem nadšená, že se týmu časopisu Maminka v čele s Alicí 
postupem času podařilo vyprofilovat Maminku roku jako kulturní akci s emočním přesahem a silnými příběhy maminek a dětí," říká Michaela Tomešová.

"Jsem vážně zvědavá, jaké nové životní osudy se objeví v kategorii „Maminka blogerka”, protože mě dost chytl za srdce blog loňské vítězky této kategorie Markéty Endlové. Má totiž velmi podobný příběh jako moje maminka a to, že se i o ne úplně jednoduchých věcech dá psát s lehkostí a nadhledem, může pomoci spoustě rodičů, kterým se taky narodilo postižené dítě," vysvětluje.

"Já jsem jen obyčejná maminka dvou kluků. Nevím, jak je možné, že zrovna já budu mít takovou zodpovědnost být jednou z patronek. Připadám si pořád jako malá holka, která bere s nadšením každou výzvu. Možná právě proto. Je to pro mne obrovská čest a vím, že po celou dobu Maminky roku budu mít jen otevřené srdce a řídit se jím," doplňuje.

Video: Podívejte se, jak jsme fotili Míšu Tomešovou pro časopis Maminka

"A samozřejmě se neskutečně těším na to, až se potkáme s Tamarou, která mě do projektu oslovila a tímto jí za to obrovsky děkuju. A až se potkáme s Ewou a budeme si ty naše emoce sdílet, diskutovat a jen necháme proudit to dobro, které z téhle bohulibé akce vyzařuje," dodává. 

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2021 můžete on-line TADY. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Témata: Maminka roku 2021, Inspirativní ženy, Maminka blogerka, Maminky blogují, Čest, Michaela Tomešová, Míša Tomešová, Kulturní akce, Patronka, Profimedia, Kategorie, Ewa, Blogerka, Maminka, Chlapeček, Markéta Endlová

Mohlo by vás zajímat
Pět holek na krku! Jak se žije rodině s paterčaty?
Zakázané otázky: Na tohle se rozhodně neptejte žen po porodu
GALERIE: Kreslit po chodníku, lézt na stromy... Podívejte se, jak si děti hrály bez smartphonů!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné