Maminka.czMaminka roku 2021

Je to pro mne obrovská čest, říká letošní patronka Maminky roku Michaela Tomešová

Alice Rossi 16.  5.  2021
Herečka a zpěvačka Michaela Tomešová je maminkou dvou chlapečků. Letos navíc zasedne jako patronka Maminky roku v kategorii Maminka blogerka. Jak soutěž vnímá a na co se nejvíc těší?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Maminka roku. Skoro každý si pod tímhle pojmem představí převážně missky s 
dětmi. To je přežitek. Jsem nadšená, že se týmu časopisu Maminka v čele s Alicí 
postupem času podařilo vyprofilovat Maminku roku jako kulturní akci s emočním přesahem a silnými příběhy maminek a dětí," říká Michaela Tomešová.

"Jsem vážně zvědavá, jaké nové životní osudy se objeví v kategorii „Maminka blogerka”, protože mě dost chytl za srdce blog loňské vítězky této kategorie Markéty Endlové. Má totiž velmi podobný příběh jako moje maminka a to, že se i o ne úplně jednoduchých věcech dá psát s lehkostí a nadhledem, může pomoci spoustě rodičů, kterým se taky narodilo postižené dítě," vysvětluje.

"Já jsem jen obyčejná maminka dvou kluků. Nevím, jak je možné, že zrovna já budu mít takovou zodpovědnost být jednou z patronek. Připadám si pořád jako malá holka, která bere s nadšením každou výzvu. Možná právě proto. Je to pro mne obrovská čest a vím, že po celou dobu Maminky roku budu mít jen otevřené srdce a řídit se jím," doplňuje.

Video: Podívejte se, jak jsme fotili Míšu Tomešovou pro časopis Maminka

"A samozřejmě se neskutečně těším na to, až se potkáme s Tamarou, která mě do projektu oslovila a tímto jí za to obrovsky děkuju. A až se potkáme s Ewou a budeme si ty naše emoce sdílet, diskutovat a jen necháme proudit to dobro, které z téhle bohulibé akce vyzařuje," dodává. 

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2021 můžete on-line TADY. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Témata: míč, léto, Inspirativní ženy, Maminka blogerka, Michaela Tomešová,, Maminka roku 2021, patronka, Maminky blogují, Obrovská, Blogerka, Maminka, Kulturní akce, Michaela Tomešová, Kategorie, Tomeš, Chlapeček, Pat, Markéta Endlová, Ewa, Míša Tomešová, Mícha, Čest, Profimedia