Maminka.czČasopis Maminka

Je tu nová Maminka! Na obálce Vendula Pizingerová, uvnitř velké téma: věk matek

kogČasopis Maminka 20.  8.  2020
Vendula Pizingerová symbolizuje jedno velké téma a tím je: věk matek, chcete-li, pozdní věk matek. A tomu je věnované i zářijové číslo Maminky. Kdy je nejlepší otěhotnět a kdy jsme otěhotněly my matky v redakci?

"Těhotná ve dvaceti a v osmačtyřiceti? V čem má být rozdíl? Vím, že se může stát cokoli. Ale život mě naučil, že dělat si scénáře do budoucna nemá smysl," říká Vendula Pizingerová v otevřeném rozhovoru. Svěřila se, že pohlaví miminka zná a prozradila, zda chce být její partner u porodu. 

Jaký je ideální věk na dítě? 20, 30, nebo 40? Zjišťovali jsme, kdy je nejlepší otěhotnět. Co jsme zjistili? A svěříme vám, jak jsme to měly my v redakci. 

A jelikož se blíží září, víme, na co připravit děti i sebe, než začne škola. Hezky přehledně a podle věku. 

Samozřejmě se stále věnujeme finalistkám inspirativní soutěže Maminka roku 2020. Kdo zasedne v porotě? Kdo nakonec vyhraje? A jaké jsou ceny pro vítězky? Sledujte i naše stránky Maminka roku.  Již brzy zveřejníme medailonky finalistek. 

Chcete si ho přečíst záříjovou Maminku? Objednejte si časopis on-line až domů, odkaz TADY. Můžete si zde objednat i předplatné s dárkem.

Děti starších matek jsou chytřejší! A další mýty o mateřství ve vyšším věku
Témata: Těhotenství, Porod, Časopis Maminka, Nova, Matka, Velké téma, Vendula Pizingerová, Redakce, Zářijové číslo, Věk matek, Pozdní věk, Věk, Maminka
Mohlo by vás zajímat
První den po porodu budete unavená a zmatená. Jak se dostat do kondice?
Víchová Tereza
Po porodu
Zlobení je pro dětský vývoj důležité! O co jsou ochuzeny poslušné děti?
Machová Martina
Péče o dítě a jeho výchova