Maminka.czRodina

Je vaše drogerie bezpečná pro váš domov?

Prezentace klienta
28. 8. 2018
Je vaše drogerie bezpečná pro váš domov?
Není tajemstvím, že konvenční drogerie obsahuje značné množství chemických a pro tělo škodlivých látek, karcinogenů a neurotoxinů. Jde především o fosfáty, paraben, chlor, čpavek a jiné ropné deriváty, umělé vůně či alergeny. Řešením je kvalitní a hlavně přírodní ekodrogerie.

Alergie a kožní problémy?

Tyhle látky jsou čím dál častěji spojovány s nejrůznějšími zdravotními potížemi, jako jsou alergie, akné a podrážděná kůže, problémy se zažíváním a dýchacím ústrojenstvím nebo dokonce neplodností. Aniž bychom si to uvědomovali, jde o ty nejtoxičtější látky, které dobrovolně dennodenně vypouštíme do našich domovů, kde útočí na naše zdraví a vitalitu. Odtud pak putují dál a dostávají se do vodních toků a půd. A to i přes síta městských čističek! Jen v ČR se takto do odpadních vod dostane až 80.000 tun chemických úklidových prostředků. 

Člověk a příroda

V přírodě pak mají devastující dopady na vodní organismy a na kvalitu spodních vod. Proto se k nám čím dál ve větší míře tyto jedy, vyprodukované naší vlastní činností, vrací – v ovzduší, ve vodě nebo v jídle na našem talíři.

Jde to i jinak!

Přítomnost chemických látek v konvenční drogerii je odůvodňována nižšími náklady na výrobu, a tudíž její ekonomičností a též její účinností. Jde to ale i jinak! Oběma těmto faktorům totiž dokáže konkurovat špičková přírodní ekodrogerie. A to i při podstatně šetrnějším složení. Uvědomělý spotřebitel tak má v současnosti již mnohem víc možností, jak ve své domácnosti správnou volbou úklidové drogerie minimalizovat množství zdraví škodlivých látek.

Přírodě a zdraví vstříc

Ekologická drogerie, označovaná též jako bezpečná, odpovědná, etická či jednoduše přírodní ekodrogerie, je dnes široce přijímána jako moderní zdravá alternativa ke konvenční, na chemických látkách založené drogerii. Kosmetické, úklidové a prací prostředky, vyrobené na přírodní bázi, jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale především k našemu tělu – pokožce, sliznicím, dýchacím cestám. Skutečně kvalitní ekodrogerie navíc není testována na zvířatech a má certifikace pro udržitelnou výrobu nebo svojí vhodnost pro alergiky.

A právě takovou je například ekodrogerie Winni's – špičková úklidová a prací přírodní drogerie vyrobena 100% z rostlinných nebo v přírodě se volně nacházejících obnovitelných a rozložitelných zdrojů a minerálů. Je příjemná, velice zdravá, nedráždivá a hypoalergenní, vhodná pro jemnou a citlivou pokožku. Je proto výbornou alternativou pro spotřebitele vyznávající zdravý životní styl. Skvěle se hodí do rodin s malými dětmi, pro které je při praní a úklidu prvořadým kritériem nezanechávat v domácím prostředí toxické látky a karcinogeny.

Velký výběr produktů ekodrogerie můžete objednat z pohodlí domova na www.ageo.cz , a to za ceny až o 60 % nižší než v kamenném obchodě.

Ke vsemu najdete zde přes 40.000 produktů skladem za bezkonkurenční ceny a zboží vám bude doručeno do druhého pracovního dne kamkoli v ČR až ke dveřím, takže se už nebudete muset tahat s těžkými balíky plen nebo pracích potřeb. Při objednávce nad 1200 Kč je zvýhodněná cena dopravy (pouze 39 Kč) a nad 1500 Kč je doprava zdarma. V Praze provozuje www.ageo.cz vlastní kurýrní přepravu, která Vám zboží doručí v ten samý den i o víkendu.

Soutěž o BIO drogerii!

Máte rádi drogerii, která je šetrná nejen k vám, ale i k přírodě? Pak toto je soutěž pro vás!

www.ageo.cz rozdává 5 balíčků BIO dogerie značky Winni´s.

Jak se zapojit do soutěže?
Nakupte od 20.08.2018 do 23.09.2018 výrobky značek Winni´s, Deox, Pulirapid, Disinfekto a Smacchio Tutto nad 299 Kč, čímž se automaticky zařadíte do slosování.

Jeden výherní balíček obsahuje:

  • Winnis Multiuso 500 ml
  • Winni´s Sgrassatorre 500 ml
  • Winni´s Piatti Lime 750 ml
  • Winni´s Lana 750 ml
  • Winni´s Ammorbidente 1520 ml

Každý týden se na www.ageo.cz losuje 1 výherce balíčku.

Témata: Rodina

Mohlo by vás zajímat
Kdyby chlapi chodili k porodům, nebyly by války, říká zpěvák Roman Tomeš
Má za sebou sedm operací hlavy, přesto je Karolínka usměvavé dítě
Příliš plná plenka i připoutání lezce do kočárku! To vše škodí vývoji. Co ještě?
Jaká jména dětí frčí ve světě a u nás? V Berlíně třeba Mohamed
Vnouče mělo do rodiny přinést radost, místo toho je zdrojem konfliktů
S dcerou mluvím na rovinu, říct jen NE nestačí, říká Václav Noid Bárta
Nikol Štíbrová to schytala od matek! Vyčetly jí, že syn patlá po výloze
Nekupujte zbytečnosti. Máma čtyř dětí radí, co opravdu s dětmi využijete
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry

Horoskopy

Beran Na víkendové radovánky se těšíte vždycky od pondělí. V práci jste sice jedničky, ale prospěla by vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Eliáš, Ilja, Elias

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu