Maminka.czMaminka roku 2023

Jedinečnost projektu vidím v tom, že může motivovat další maminky, říká Marcela Kubátová z Linteo Baby

Velké finále Maminky roku 2023 se blíží. Už 17. října proběhne slavnostní galavečer, kde se dozvíme, kdo se letos stane Maminkou roku. Hlavním partnerem projektu je Linteo Baby. Podívejte se na video, ve kterém Marcela Kubátová, marketingová ředitelka Linteo Baby, popisuje důvody, proč se značka spojila s touto unikátní soutěží.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„My jsme k Mamince roku dospěli tím, že jsme vlastně dozráli. Já bych řekla, že dozrála ta značka, dozráli i lidi, protože náš základní tým tam je 10, 15 let, a řekli jsme si, že už bychom ten krok mohli udělat. Jedinečnost v tomto projektu vidím v tom, že můžete motivovat další maminky, další ženy tak, že všechno má řešení, všechno se dá zvládnout a ty maminky si vzájemně pomáhají,“ říká Marcela Kubátová, marketingová ředitelka, Linteo baby, která letos zasedne v porotě. 

Značka Linteo baby se spojila s kategorií Maminka hrdinka

„Kategorii Maminka hrdinka jsme si vybrali, protože každá maminka, je to i maminka podnikatelka a je to i maminka blogerka, jsou za mě maminky hrdinky. Musí všechno zvládnout,“ vysvětluje Marcela Kubátová.

Kosmetika Linteo Baby byla vytvořena s láskou pro všechny starostlivé maminky a jejich miminka. Celá dětská kosmetika se vyrábí v České republice, odkud pochází i samotná značka Linteo.

„Začínali jsme klasickými vlhčenými ubrousky, takže to byl pouze produkt, ale my za těch 15 let jsme to posunuli až ke kompletní péči o miminko. Taková ta personální péče, tzn. maminka s miminkem s námi ráno vstává, je s námi po celý den nebo my jsme s maminkou a s miminkem a jdeme s nimi potom i spát. A to mi dává ten veliký smysl,“ vypráví Marcela Kubátová.

Podívejte se na video medailonek v úvodu článku a nezapomeňte sledovat finálový galavečer Maminky roku 2023, který se uskuteční 17. října.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Maminka roku 2023, projekt, Maminka roku 2022, Maminka hrdinka, Jedinečnost, Finále, Soutěž, Baby, Značka, Česká republika, Maminka, Báb