Maminka.czMaminka roku 2023

Jedinou možností, jak si splnit svůj největší sen, bylo vymyslet vlastní značku, říká Tímea, maminka dvouletého syna

Semifinálové hlasování v soutěži Maminka roku 2023 je v plném proudu, a vy tak máte jedinečnou příležitost podpořit svou favoritku. Dnes vám představujeme soutěžící Tímeu Matičkovou Trajťelovou z kategorie Maminka podnikatelka, která založila a s manželem úspěšně vede vlastní značku stylového sportovního oblečení.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Jsem máma roztomilého, téměř dvouletého chlapečka Matthewa a zakladatelka a majitelka prémiové módní značky TIMME pro volný čas a sport. Během své aktivní sportovní kariéry jsem se stala několikanásobnou mistryní světa a Evropy v bikini fitness. Díky svým soutěžním úspěchům jsem se dostala ještě blíž k sportovní módě. Byla jsem tváří různých světových značek, testovala jsem a pomáhala navrhovat kolekce. Jako žena, která tráví 95 % dne ve sportovním oblečení, jsem měla vždy spoustu nápadů, které jsem chtěla realizovat,“ představuje se Tímea.

VIDEO: Patronky Maminky roku v redakci: Vybrat semifinalistky bylo složité

A pokračuje: „Jediný způsob, jak jsem mohla vytvořit vlastní návrhy a oblečení ve střizích a z materiálů, které lichotí ženské postavě, tvarují ji, zeštíhlují a zároveň jsou pohodlné, bylo založit vlastní značku. Dnes je značka TIMME na trhu již tři roky a za tu dobu, co jsem začala budovat firmu a dovedla ji tam, kde je dnes, jsem si splnila svůj největší sen. Otěhotněla jsem a s manželem se nám narodil chlapeček. Matty je mým největším parťákem a už nějakou dobu navrhujeme oblečení a vedeme firmu společně. Naše výrobky, které si sami vyvíjíme a navrhujeme v České republice, se v současné době prodávají kromě Česka a Slovenska ve více než 20 zemích světa,“ říká Tímea Matičková Trajťelová.

Klepněte pro větší obrázek

HLASUJTE PRO SVOU FAVORITKU!

Semifinále soutěže Maminka roku 2023 je tu. Společně s patronkami jsme vybrali patnáct semifinalistek – pět z každé kategorie – a teď je na vás, pro koho budete hlasovat. Hlasujte na maminka-roku.cz

Hledáme Maminku BLOGERKUHRDINKU PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2023. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu.

O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů.

O vítězkách jednotlivých kategorií a absolutní vítězce rozhodne porota složená z redakce, patronek a partnerů soutěže. Vyhlášení proběhne během slavnostního galavečera 17. října 2023.


 

Témata: Maminka roku 2023, Maminka roku 2022, Maminka podnikatelka, patronka, Maminka, TIMM, Česká republika, Kategorie, Dvouletý syn, Tímea, Slovensko, Oblečení, Největší sen, Soutěž, Evropa, Manžel, Značka