Maminka.czSlavné maminky

Jennifer Lopez: máma dospívajících dvojčat a staronová láska Bena Afflecka. 52 let byste jí nehádali!

Dita Mrázková 29.  7.  2021
O tom, že jí jednou budou patřit titulní strany časopisů po celém světě, se holce z Bronxu ani nesnilo. Dlouho měla v lásce smůlu, osudového muže (znovu) potkala až po padesátce. Jaká je JLo máma, jaká jsou její dvojčata a které "nové" děti teď vídá?

Když médii proletěla zpráva, že byl herec Ben Affleck viděn na procházce se svou bývalou láskou Jennifer Lopez, spousta lidí si myslela, že jde jen o nějaký prázdninový flirt. Když pár dnů nato vyvedl Ben na zmrzlinu, do kina a do zábavního parku nejen své děti, ale i dvojčata Jennifer Lopez, už se začalo šuškat o tom, že to vypadá vážně. A když před pár dny oslavila sexy Hispánka 52. narozeniny a garde jí na luxusní lodi dělal právě Ben, bylo jasné, že ti dva skutečně tvoří pár.

Ben má z předchozího manželství s herečkou Jennifer Garner dcery Violet Anne a Seraphinu Rose Elizabeth a syna Samuela.
Jennifer je maminkou třináctiletých dvojčat Maximiliana Davida a Emme Maribel, jejichž otcem je hudebník Marc Anthony. Právě on byl náplastí na bolavý rozchod s Benem v roce 2004.

Ke Dni matek sdílela JLo na své Instagramu video, ve kterém vzdala hold své mamince se slovy: „Byla to moje máma, kdo mně i mým sestrám vštěpoval, že můžeme dělat cokoliv, co si umaneme. Tahle myšlenka šla se mnou celý život. Být mámou je největší štěstí." Ve snímku vystupuje nejen maminka zpěvačky, ale i dcera Emme.

Ta spolu s bratrem Maxem přijala i děti mámina staronového partnera a společně vyrazili už několikrát za zábavou.

Dvojčatům říká Jennifer láskyplně kokosky a, i když jsou to už teenageři, mluví o nich jako o svých děťátkách. „Nemůžu uvěřit, že už je to 13 let, co jsem je oba přinesla uprostřed sněhové bouře v náručí domů. Z té vánice vyšly dvě dokonalé bytosti, které navždy změnily můj život a naučily mě pochopit pravý význam lásky. Od té chvíle to byla ta nejkouzelnější cesta plná dobrodružství a radosti,“ vyznala se Jennifer Lopez u příležitosti narozeninové oslavy dvojčat letos v únoru.

Stará láska zřejmě nerezaví a Jennifer s Benem jsou toho důkazem. Že by konečně došlo na svatbu, která byla už jednou zrušena? Kdo ví...

Jennifer Lopez: „Mužům rozumím čím dál méně“
Takhle vyrostla dvojčata Beyoncé. Podívejte se, jak si užívají na jachtě
Témata: Rodina a vztahy, Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Instagram, Životy slavných, Slavní tatínci, Sociální sítě, slavné děti, Otec, Dvojča, Inspirativní ženy, Marc Anthony, Ben Affleck, Jennifer Lopez, Mama, JEN, Máma, Láska, Jennifer Garnerová, Osudový muž, Dvojče, Jennifer Lopezová
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Herečka Kristýna Hrušínská: Náš Vojta by chtěl být momentálně buď Hurvínek, nebo Belmondo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Blesk pro ženy
Vaše příběhy