Maminka.czSlavné maminky

Jennifer Lopez: máma dospívajících dvojčat a staronová láska Bena Afflecka. 52 let byste jí nehádali!

Dita Mrázková 29.  7.  2021
O tom, že jí jednou budou patřit titulní strany časopisů po celém světě, se holce z Bronxu ani nesnilo. Dlouho měla v lásce smůlu, osudového muže (znovu) potkala až po padesátce. Jaká je JLo máma, jaká jsou její dvojčata a které "nové" děti teď vídá?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když médii proletěla zpráva, že byl herec Ben Affleck viděn na procházce se svou bývalou láskou Jennifer Lopez, spousta lidí si myslela, že jde jen o nějaký prázdninový flirt. Když pár dnů nato vyvedl Ben na zmrzlinu, do kina a do zábavního parku nejen své děti, ale i dvojčata Jennifer Lopez, už se začalo šuškat o tom, že to vypadá vážně. A když před pár dny oslavila sexy Hispánka 52. narozeniny a garde jí na luxusní lodi dělal právě Ben, bylo jasné, že ti dva skutečně tvoří pár.

Ben má z předchozího manželství s herečkou Jennifer Garner dcery Violet Anne a Seraphinu Rose Elizabeth a syna Samuela.
Jennifer je maminkou třináctiletých dvojčat Maximiliana Davida a Emme Maribel, jejichž otcem je hudebník Marc Anthony. Právě on byl náplastí na bolavý rozchod s Benem v roce 2004.

Ke Dni matek sdílela JLo na své Instagramu video, ve kterém vzdala hold své mamince se slovy: „Byla to moje máma, kdo mně i mým sestrám vštěpoval, že můžeme dělat cokoliv, co si umaneme. Tahle myšlenka šla se mnou celý život. Být mámou je největší štěstí." Ve snímku vystupuje nejen maminka zpěvačky, ale i dcera Emme.

Ta spolu s bratrem Maxem přijala i děti mámina staronového partnera a společně vyrazili už několikrát za zábavou.

Dvojčatům říká Jennifer láskyplně kokosky a, i když jsou to už teenageři, mluví o nich jako o svých děťátkách. „Nemůžu uvěřit, že už je to 13 let, co jsem je oba přinesla uprostřed sněhové bouře v náručí domů. Z té vánice vyšly dvě dokonalé bytosti, které navždy změnily můj život a naučily mě pochopit pravý význam lásky. Od té chvíle to byla ta nejkouzelnější cesta plná dobrodružství a radosti,“ vyznala se Jennifer Lopez u příležitosti narozeninové oslavy dvojčat letos v únoru.

Stará láska zřejmě nerezaví a Jennifer s Benem jsou toho důkazem. Že by konečně došlo na svatbu, která byla už jednou zrušena? Kdo ví...

Jennifer Lopez: „Mužům rozumím čím dál méně“
Takhle vyrostla dvojčata Beyoncé. Podívejte se, jak si užívají na jachtě
Témata: Děti, Láska a vztahy, Slavní rodiče, Rodina a vztahy, Slavné maminky, slavné děti, Instagram, Slavní tatínci, Životy slavných, Sociální sítě, Otec, Inspirativní ženy, Ben Affleck, Jennifer Garner, Dvojča, Marc Anthony, Jennifer Lopez, Emme, Samuel, Maximilian, Violet, Láska, JEN, Jennifer Lopezová, Star
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
RETRO: Historie dětských chodítek. V čem se učili chodit naši prapředci? Tyhle fotky vás dostanou!
Stöckbauerová Vanda
Chodítka
Máma dvojčat a trojčat: Jsem unavená, chybí mi randění s mým mužem. S pěti dětmi je to sakra těžké, ale my se nedáme!
Mrázková Dita
Kuriozita
Nejstarší miminka na světě slaví první Vánoce. Jako o embrya o ně 30 let nikdo nestál
Brožová Lenka
Příběhy