Ježíšku, přines mi aktovku!

11. 12. 2010 09:36
Taky nad tím přemýšlím jestli aktovku koupit pod stromeček nebo až v červnu kdy budeme mít narozeniny.Nejdříve jí od Ježíška nechtěla a včera přišla ze školky že jí chce,protože kamarádky jí taky napsaly Ježíškovi.Chce Hello Kitty jenže si myslím že příští rok bude hit zase něco jiného.Tak mi prosím poraďte.Děkuji moc.
Nikki 11. 12. 2010 23:27
Myslím že dát aktovku pod stromeček je fajn nápad. A Hello Kitty bych se nabála, holčičkám se líbí pořád, i v páté třídě .
??? 13. 12. 2011 20:49
Naše malá dostala aktovku k 6 narozeninám, na začátku prosince. Vybrali jsme ji společně, zvířátka a dětské obrázky jsme vyloučili, taky si myslim, že za rok už by se ji to nemuselo líbit. Tak je holčičkovská, černo růžová, moc krásná.
Kristýn 29. 11. 2015 14:46
Ahoj holky máte někdo zkušenosti s batohy od stil? zvláště s těmi anatomickými. Viděla jsem na to reklamu a všimla jsem si, že i zde na maminka je nějaký článek ohledně těchto batohů. Přemýšlela jsem, že bych zakoupila na Vánoce malému Nikolase :) Přece jen je třeba mít radši pořádný batoh jak nechat křivit záda školními pomůckami
4

Horoskopy

Kozoroh Většinou si nejste jistí tím, co děláte, a svá rozhodnutí upravujete. Teď však víte jednu věc. Čeká vás…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Tomáš, Thomas, Tom

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné