Maminka.czVaše příběhy

JITKA (38 let): Manžel otce nikdy nepoznal, přesto je stejný

Martina Machová 10.  5.  2017
JITKA (38 let): Manžel otce nikdy nepoznal, přesto je stejný
Manžel je kopií svého otce, se kterým nevyrůstal a tři desetiletí ho ani neznal. Tchána jsem potkala náhodou, nevěděla jsem, že je mužův otec, ale upoutal mě na první pohled.

Nečekané přiznání

Mého muže Jakuba vychovával otčím, o kterém si dlouho myslel, že je jeho otec. Když pak manželovi jeho máti ve čtrnácti letech v afektu řekla, že muž, kterého doposavad považoval za svého otce, není jeho biologickým rodičem, utekl z domova.

Nutno podotknout, že všemu předcházely vleklé neshody mezi Kubou a rodiči, především otčímem. Manžel tehdy bydlel nejprve u prarodičů a pak se díky rozumnému přístupu dědečka přesunul na internát.

Alena: „Manžel má na syna velké nároky a na výchově se neshodneme“

Jakub miluje hudbu, které se chtěl v mládí i profesně věnovat, ale to se mu bohužel bez podpory rodičů nepodařilo a konzervatoř, na kterou se díky svému talentu dostal, nedostudoval. V druhém ročníku přešel na grafickou školu, celé studium si přivydělával a dnes má své grafické studio. Nicméně hudba je jeho velkou vášní a dnes již ví, po kom ji zdědil.

Témata: Vaše příběhy, Manžel, Budoucí tchyně, Necelý rok, Partie, Lisa, Učitelka, Otčím, Krásná zpráva, Šestikilové miminko, Tchán, Náhoda, Prateta, Andrea Růžičková, Mladý pár, Biologický rodič, Dobrý den, Zlato, Jitka, Cizí muž, Studium, Skutečný příběh, Let, Mladá maminka
Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod