Maminka.czJitka Boho

Jitka Boho se stala dvojnásobnou maminkou. Byla to makačka pro mě, i pro miminko, svěřila se zpěvačka

Simona Formánková 11.  10.  2022
Zpěvačka a vítězka soutěže Česká Miss 2010 Jitka Boho se stala dvojnásobnou maminkou. Radostnou novinu si nechala pár hodin pro sebe a své nejbližší a dnes se rozhodla podělit i se svými fanoušky.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 "10.10. 2022 se stal pro mě opět tím nejkrásnějším dnem, jako tomu bylo 29.11.2015 s Rosálkou," napsala na úvod příspěvku pyšná maminka a v zápětí nezapomněla poděkovat svému novorozenému synovi. "Jsi statečný, Tadeášku, protože to byla s tvými 3970 g makačka nejen pro maminku, ale i pro Tebe". Poděkovat nezapomněla ani panu profesoru Pařízkovi, který jí asistoval u porodu. 

"Jsem nesmírně vděčná, že tady můžeme mít, my ženy, takovou péči. Cítím obrovskou pokoru a vděk vůči všem lékařům a sestřičkám. Opět jsem se přesvědčila, že Apolinář je moje srdcovka, místo, kde bych rodila zas a znovu (i když teď si dám asi na chvíli pohov)," zažertovala Jitka Boho ještě předtím, než v děkování pokračovala jmenovitě. 

VIDEO: Jitka Boho exkluzivně pro časopis Maminka

Zpěvačka a influencerka má z prvního manželství s hudebníkem Lukášem Boho šestiletou dceru Rosálku, která letos v září nastoupila do první třídy. Tatínkem malého Tadeáška je pražský radní Tomáš Hřebík, se kterým Jitka Boho tvoří pár. Fakt, že spolu čekají miminko, vyplul na povrch jen krátce poté, co začali veřejně mluvit o svém vztahu.

Jitka Boho s dcerou Rosálkou zdobily také obálku květnového vydání časopisu Maminka. Už tenkrát se Jitka ve velkém rozhovoru zmínila, že by si druhé miminko moc přála. "Strašně se na to těším, dítě je ten největší dar!" Přiznala také, že sourozence by brala i Rosálka. "Ona emoce trochu skrývá a nechce o tom mluvit. Ale věřím, že bude ten typ ochranitelky, taková Xena, která se postaví čelem s bude mi pomáhat." Přejeme proto Jitce, ať se z její malé školačky stane opravdová pomocnice a velká ségra. 

Témata: Porod, Slavné maminky, Miminko, Instagram, Děti slavných, zpěvačka, Celebrity, Sociální sítě, Apolinář, Jitka Boho, Tadeášku, Makačka, Soutěž, Rosálka, Xena, Maminka, Lukáš Boho, Jitka, Rosálku, Pařízek, Pan profesor, Rosálkou, Novina