JOIE, to jsou unikátní kočárky a autosedačky z Velké Británie

Orientovat se na trhu s dětskými produkty se může zdát čím dál složitější. Sortiment se neustále rozšiřuje a vyvíjí, vznikají nové značky. Jak rozpoznat správný poměr mezi kvalitou a cenou? Může se cenově dostupné zboží kvalitativně vyrovnat drahým a pro mnohé naprosto nedostupným značkám?
Komerční článek
15. 6. 2015

Odpověď zní ano! Důkazem je značka JOIE s produkty, které mají poměr kvality a ceny doladěný do dokonalosti. Tyto kočárky a autosedačky z Velké Británie vás na první pohled upoutají svým svěžím designem, zakládajícím si na relativně jednoduchém, avšak detailním a unikátním provedení. Při užívání oceníte praktičnost a spolehlivost. Spokojení budete vy i vaše děti.

Jedná se o relativně mladou britskou značku, kterou v roce 2011 založila skupina nadšených přátel. Možná vás proto překvapí, že za pouhé 4 roky je JOIE jednou z nejprodávanějších značek ve Velké Británii. Své obdivovatele si za takto krátkou dobu našla po celém světě, výrobky dnes pořídíte již ve více než 50 zemích světa včetně České republiky. Výhradním distributorem pro český trh je prodejce dětského zboží společnost Babypoint.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zakladatelé značky zúročili mnohaleté zkušenosti s výrobou produktů pro děti a představili trhu sortiment, který svým designem a kvalitou nadchnul rodiče po celém světě. Pro zboží jsou charakteristické co nejkvalitnější materiály, vysoká úroveň zabezpečení, spolehlivost, funkčnost a pohodlí pro děti i rodiče. Záměrem však nebylo vytvořit drahou značku pro několik vyvolených, ale nabídnout ji všem. Výrobky JOIE jsou proto vybaveny pouze komponenty a doplňky, které rodiče a jejich děti skutečně potřebují a využijí, tedy bez zbytečných a někdy i nesmyslných příkras. Díky tomu se výrobci i přes nekompromisní kvalitativní požadavky podařilo zachovat příznivou cenu, dostupnou široké skupině zákazníků.

Autosedačky i kočárky jsou v průběhu celého výrobního procesu podrobovány velmi pečlivé kontrole. Společnost vlastní provozy pro výrobu i testování. Kontrola kvality je dokonce víceúrovňová, od pravidelné až po namátkovou. Díky tomu si produkty drží velmi nízké procento reklamací (méně než 1 %)! U produktů je prověřováno například použití za extrémních podmínek, odolnost vůči oděru i chemikáliím, náchylnost na poškození nebo výdrž při opakovaném užívání. Samozřejmostí je plnění požadavků všech platných norem včetně nově zaváděného homologačního nařízení pro dětské autosedačky i-Size.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Skvělým důkazem propracovanosti produktů JOIE jsou získaná ocenění včetně prestižní ceny Red Dot Design Award. Odborná mezinárodní porota již poněkolikáté potvrdila a uznala mimořádný design a vynikající kvalitu a přispěla tak k vyšší znalosti značky JOIE nejen na britském trhu. Klíčem k úspěchu je také aktivní partnerský vztah s prodejci nebo efektivní marketingové aktivity. Značka JOIE se například „vozila“ na karoserii londýnských taxíků.

S filozofií firmy souvisí nejen přístup k produktům a zákazníkům, ale i vlastním zaměstnancům a životnímu prostředí. Pracovní postupy splňují všechny normy týkající se bezpečí, zdraví, nezávadnosti a ekologie. Postoj k sociální odpovědnosti firma JOIE dokazuje také tím, že více než 5000 kočárků každoročně putuje na pomoc pohybově hendikepovaným dětem. Aktuální nabídka zahrnuje vybrané modely kočárků a autosedaček, do budoucna se však lze těšit také na jídelní židličky, lehátka i další dětské zboží značky JOIE.

Konkrétní tip pro vás

Kočárek JOIE LITETRAXTM4

Stylový čtyřkolový kočárek se skvěle hodí pro všechny typy cestovatelů. Má moderní design a komfortní výbavu. Praktičnost a funkčnost zatraktivňuje jednoruční skládání s ovládáním na sedáku, stačí zatáhnout a je to! Benefitem je i rozkládatelná bouda s okénkem a ventilací nebo zádová opěrka, kterou lze nastavit do polohy vhodné pro kojence. Kola jsou odpružená, odnímatelná s aretací předních. Nechybí pětibodové pásy, nožní brzda, 2 pozice opěrky nohou, odnímatelné madlo s látkovým potahem nebo prostorný košík. Kočárek je maximálně skladný a vejde se do malého zavazadlového prostoru. Na kočárek lze bez použití adaptérů nasadit autosedačku GEMMTM.

Klepněte pro větší obrázek

Hmotnost: 9 kg

Vhodnost: od narození do 15 kg (celková nosnost 20 kg)

Doporučovaná prodejní cena: 6.190,- Kč

Pro více informací navštivte www.joiebaby.info.

Mohlo by vás zajímat
V této lesní školce klasické hračky nenajdete, děti si je totiž musí vyrobit samy
Dítě ve znamení Váhy bývá miláčkem učitelů, ale často klame tělem
S bylinkami u dětí zacházejte opatrně. Při nachlazení pomůže lípa nebo mateřídouška
Vychází největší číslo roku časopisu Maminka. A nechybí slevové kupóny na nákupy!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu