Maminka.czKuriozita

Jsem příliš sexy na to, abych vodila dceru do školky, ty vražedné pohledy matek mě už nebaví, říká 31letá máma

Dita Mrázková 8.  9.  2023
Této jednatřicetileté mamince sebevědomí rozhodně nechybí. Svou milovanou dceru odmítla vozit do školky jenom kvůli tomu, že už nehodlala snášet pohledy ostatních maminek, které se podle jejího přesvědčení prý bály, aby jim nepřebrala jejich drahé polovičky.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Lena Nersesian je influencerkou a maminkou čtyřleté dcerky Parker. Na jednom ze svých instagramových účtů sdílí rodinný život, na druhém pak žhavé fotografie a videa ve spodním prádle. 

Tahle hvězda sociálních sítí s arménskými kořeny, která má vystudovanou psychologii, tvrdí, že i přes lehce erotický obsah, kterým se prezentuje, žije ve spokojeném manželství se svým mužem Adamem a že jejich největší společnou vášní je právě jejich dcera.

VIDEO: PODCAST MAMINKA: ADAPTACE NA ŠKOLKU. ČASTO SI HŮŘ ZVYKAJÍ RODIČE

Ta navštěvuje školku, do které ji jednu dobu Lena vozila. Jenže to už je minulostí. Jednatřicetiletá maminka už nechtěla zažívat "vražedné pohledy" matek ostatních dětí pokaždé, když vešla do školky. "Myslím, že některé z maminek si myslí, že zaútočím na jejich manžely přímo ve školce, proto sledují každý můj pohyb. Jsem prostě příliš sexy na to, abych tam svou holčičku odváděla, už mě to jednoduše nebaví," nechala se slyšet.

Klepněte pro větší obrázek

Podle ní je smutné, že ji lidé posuzují jen podle vzhledu, a doufá, že příští generace nebudou podobnými stereotypy ovlivněny stejně jako ty dnešní. Své dceři chce jít příkladem a ostatním ženám zase ukázat, že je možné udržet si úspěšnou kariéru v "zábavním průmyslu" a zároveň být dobrou matkou.

Klepněte pro větší obrázek

"I když ráda vařím a nejraději trávím čas se svou rodinou, rozhodně nejsem žádná domácí puťka. Jsem úspěšná blogerka a podnikatelka, která vybudovala svou značku z ničeho. Můj manžel je stejně úspěšný. Respektujeme jeden druhého bez ohledu na to, co si myslí ostatní," říká sebevědomá Lena.

Nahota na prodej: Platforma OnlyFans frčí čím dál víc nejen u slavných maminek
Témata: Děti, Mateřství, Sexy, Rodičovství, Výchova, Instagram, Dcera, Matka, Kuriozita, Sociální sítě, Mateřská škola, Krása, Odvaha, Adam, Tělo, Drahá polovička, Máma, Polovička, Sebevědomí, Maminka, Parker, Léňa, Milovaná dcera, Lena, Pohled