Maminka.czTěhotenství

Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu

Michaela Čentešová 27.  4.  2017
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Není to klišé, že těhotenství je jiný stav. Zpočátku to může vypadat jako chřipka, „zkažený” žaludek, špatná nálada nebo třeba jako zamilovanost. Ale pokud jste ke svému tělu a mysli vnímavá, můžete svůj stav plný očekávání odhalit dříve než těhotenský test.

STAČÍ NASLOUCHAT SVÉMU TĚLU

Nepatřím mezi lidi, kteří dokážou naslouchat svému tělu, a jinak tomu nebylo ani v těhotenství. Nepoznala jsem na sobě nic a celý měsíc jen zběsile pouštěla proudy na těhotenské testy, než mi jeden konečně ukázal dvě čárky. Naopak moje kamarádka Majda to věděla hned.

Už po milování s manželem tušila, že se tentokrát zadařilo. Pár dní nato cítila zvětšení prsů a vyprávěla mi, jak jí je ráno divně. Tehdy jsem si myslela, že si to jen namlouvá, protože stejně jako já chce už už vidět dvě čárky na těhotenském testu. Měla ale pravdu, byla v tom a poznala to na sobě.

Témata: Těhotenství, Video, Časopis Maminka, Než otěhotníte, Nízká hladina, Stáří, Nepřeberné množství, Test, Proužek, Andrea Růžičková, Typ testu, Zvýšená hladina, Vrchol, Krevní test, Digitální test, Ukazatel toho, Vicena, Maminka Eva, Očekávaný termín, Ospalost, Děloha, Prsní žláza, Jak, Ranní moč, Pozitivní výsledek
Mohlo by vás zajímat
Nejsem hloupá, jsem těhotná! Víte, co je benigní těhotenská encefalopatie?
Víchová Tereza
Těhotenství