Maminka.czPříběhy

Jsi stará na tetování a vyzývavé oblečení, říkají lidé téměř šedesátileté matce dvou dospělých synů

Andrea Machajdíková 26.  1.  2024
Na TikToku ji sleduje více než milion lidí, které denně inspiruje. Přesto se najdou tací, kteří jí vyčítají, že se nechová úměrně svému věku. Téměř šedesátiletá influencerka si z toho ale rozhodně nic nedělá.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Téměř šedesátiletá Lonni Pike má blog a taky účet na Instagramu a TikToku, všechny její platformy se jmenují Gray Hair and Tattoos a dohromady ji sleduje více než milion lidí. Na svých profilech se zaměřuje především na módu a pravidelně opakuje, že padesátkou život rozhodně nekončí. V komentářích se často objevují poznámky, že se obléká neúměrně svému věku a že tetování by měla ve svých letech spíše zakrývat než odhalovat. Lonni na podobné narážky často reaguje originálně, a to tak, že se znovu vyfotí v mladistvém outfitu a pošle pozdrav všem, kteří ji kritizují. 

VIDEO: Tetování: Kdysi trestanecký cejch, dnes symbol individuality!

Svá tetování rozhodně skrývat nehodlá, sama na svém blogu napsala, že to nejsou jen ledajaké "kérky", ale obrázky, které vyprávějí její životní příběh. "První tetování jsem si nechala udělat ve třiceti letech, když se mi rozpadlo manželství a já zůstala sama se dvěma malými syny. Kolem kotníku jsem si nechala vytetovat ostnatý drát, protože jsem se v tu chvíli cítila v pasti a naprosto bezmocná," svěřila se Lonni. 

Nad zlými komentáři ale převažují pozitivní reakce. Mnoho lidí jí píše, že je pro ně inspirací, protože se nebojí světu ukázat, kdo doopravdy je a jak se cítí. „Ráda bych lidem ukázala, že mohou být sami sebou a nemusí se obávat, co by si druzí mohli myslet. Nikdy nejste příliš staří na vlastní styl. Ani na první tetování. Nebo na prvních dvanáct,” vzkázala všem influencerka. 

Lonni rozhodně nesouhlasí s názorem, že tetování budou člověka mrzet, až zestárne. Na svém blogu napsala, že má skvělou práci, je považována za kapacitu ve svém oboru a její tetování neměla nikdy žádný negativní dopad na její kariéru. "Neměla jsem lehké dětství, od roku 1998 jsem samoživitelka, bojovala jsem se závislostí a musela jsem se vyrovnat s bolestivou ztrátou hned několika milovaných lidí."

"Nedívám se na žádnou ze svých životních lekcí jako na negativum, vnímám je jako úžasné životní zkušenosti, které mě dostaly tam, kde jsem dnes. A já miluji to, kým dnes jsem,” shrnula na svém blogu.

"Kérka" z lásky na věčné časy. Kterých 10 celebrit se nechalo potetovat na počest potomka?
Témata: Děti, Příběhy, Instagram, Syn, Životní příběh, Inspirativní ženy, Móda, TikTok, Influencerka, tetování, Věk, Blog, Oblečení, Milión lidí, Dospělý syn, Oblečení a móda na Heureka.cz