Maminka.czSlavní rodiče

Julia Roberts & George Clooney: Nerozluční parťáci ve filmu i soukromí. Jak hercova dvojčata oslovují slavnou tetičku?

Dita Mrázková 18.  11.  2022
Znají se už přes dvacet let a za tu dobu o sobě vědí úplně všechno. Oba jsou hollywoodskými stars, oba mají stejný smysl pro humor, oba mají zkušenost s dvojčaty. Pravidelně se navštěvují a u příležitosti jejich nového filmu prozradili také pikantnosti ze svého soukromí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Poprvé se spolu před kamerou objevili v roce 2000 při natáčení Dannyho parťáků. Oba věděli naprosto hned, že opravdového parťáka našli i jeden v druhém.

"Ve chvíli, kdy jsme se potkali, jsme hned našli společnou řeč. Krásné je, když pracujete s lidmi, kteří berou svou práci vážně, ale neberou vážně sebe. A přesně taková je Julia," řekl o své herecké kolegyni a kamarádce slavný fešák.

VIDEO: Nikol Leitgeb exkluzivně pro časopis Maminka

Aktuálně jsou k vidění v romantické komedii Vstupenka do ráje, v  níž si zahráli rozvedený pár, který se spojí, aby zabránil svatbě jejich dcery. "V okamžiku, kdy jsem si přečetl scénář, jsem zavolal Julii a zeptal jsem se: 'Dostala jsi to?' A ona řekla: 'Ano.' A já jsem řekl: 'A vezmeš to?' A ona na to: 'A ty?' A já jsem řekl: 'Jo, když to vezmeš ty,'" nechal se slyšet George.

Ostatně i Julia potvrzuje, že v Georgeovi našla kamaráda na život a na smrt. A měla pravdu, nejenže si zahráli společně už v několika filmech, ale významné role hrají i v soukromí toho druhého. 

Hercova manželka Amal, se kterou vychovává dvojčata Ellu a Alexandera, v rozhovoru pro CBS Morning prozradila, že děti říkají slavné herečce "tetička Juju" a mají ji moc rády. A stejně tak se mají rády Julia a Amal. Ta prý na krásnou manželovu kolegyni nikdy nežárlila. Julia se nechala krátce před jejich svatbou slyšet, že je moc ráda, že si George našel tak úžasnou, krásnou a chytrou ženu. "George je tak šťastný, a to je to, na čem mi záleží. Jediná rada, jak mít šťastné manželství, je najít tu správnou osobu. A tu George našel," řekla dojatá Julia.

Klepněte pro větší obrázek

A podporu od George měla v době svého těhotenství i sama herečka. Když v roce 2004 čekala dvojčata Hazel a Phinnaeuse, herec ji prý hodně podporoval.

"Byl to úžasný posun v našich vztazích, protože původně to byly jen žerty a vzájemné škádlení," vzpomínala na období Julia, která George pochválila i za jeho maximální gentlemanství. "Pořád se mě ptal, jak se cítím, zda si nepotřebuji sednout a zda mám dost vody," prozradila.

Nějakou dobu se svým mužem Danielem pobývala i v hercově italském sídle. "Když k nám potom zavítala s těmi svými příšerami Hazel, Phinnaeusem a Henrym, bylo to sice divoké, ale konečně jsem měl v domě skutečné lidské bytosti a ten výbuch jsem si dokonale užil," zavzpomínal George.

Zdá se, že tohle dlouhodobé přátelství jednou i ty hory přenese...

Témata: Rodiče, Rodina a vztahy, Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Výchova, Slavné maminky, Životy slavných, Slavní tatínci, Rodičovství, Dvojčata, herečka, Herec, Děti slavných, Nikol Leitgeb, film, ikona, Hollywood, Komedie, Premiéra, Julia Roberts, natáčení, Filmová novinka, filmová role, Amal Clooney
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Goldie Hawn oslavila 77. narozeniny, ale s vnoučaty řádí jako zamlada. Které herečky jsou také oddanými babičkami?
Mrázková Dita
Slavné babičky
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty