Maminka.czNaše tipy

Junior mléko nyní v novém balení za výhodnou cenu

První narozeniny jsou velkým mezníkem v životě každého dítěte. Z kojence se stává aktivní batole, které vyžaduje více energie, aby mohlo vše prozkoumat a vyzkoušet. Důležitým zdrojem živin, vitaminů i minerálních látek a tekutin však zůstává i nadále mléko, kterého by zdravé batole mělo vypít přibližně 500 ml denně. Ale pozor! Kravské mléko není pro děti do 3 let úplně vhodné, protože obsahuje vysoké množství minerálních látek a bílkovin a naopak má nízký obsah železa, jódu a vitaminů, které jsou pro správný růst důležité. V poměru k tělesné hmotnosti potřebuje batole nejen 3x více železa, ale také mnohem více vitaminů i minerálních látek než dospělý člověk, proto by mělo dostávat speciální batolecí mléčnou výživu.
Komerční článek
30. 10. 2012
Junior mléko nyní v novém balení za výhodnou cenu

Nestlé Junior je batolecí mléčná výživa, speciálně vyvinutá pro toto dobrodružné období plné namáhavých výkonů. Obsahuje více železa a dalších živin, než kravské mléko. 500 ml mlíčka denně 100% pokrývá doporučenou denní dávku vápníku. Rozpouští se v teplé i studené vodě a navíc má chuť, kterou děti milují. Nestlé Junior nahrazuje původní Junior mléko v plechovce, je k dostání v sedmisetgramové krabici a každá maminka zajisté ocení i výhodnější cenu. Nyní ho nově seženete i s vanilkovou příchutí.

Od září se na našem trhu objevuje novinka: tekutá mléčná batolecí výživa Nestlé Junior 1+, vhodná pro děti od jednoho roku. Mlíčko v krabičce s obsahem 200 ml je vhodné jak na cesty, tak pro použití doma. Krabičkové balení představuje pohodlné řešení pro maminky i děti, protože odpadá práce a čas spojený s přípravou mléčné výživy z prášku. K mlíčku je přibaleno speciální brčko, které má na konci pouze malé postranní otvory, které zabraňují jeho vdechnutí a zároveň umožňují lepší sání. Navíc je pití brčkem pro batolata zábava, nemluvě o tom, že je podle odborníků zdravější než pití pomocí dudlíku.

Více na www.kojeneckavyziva.cz

Témata: Naše tipy
Mohlo by vás zajímat
Za bolestivý sex může infekce, ale také strach nebo alergie
Homeopatika na těhotenské neduhy
A mami, kde bydlí Ježíšek? Děti nadpřirozené bytosti potřebují, říká psycholožka
Kapesník. Výsada vyšších vrstev?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu